poniedziałek, 10 czerwca 2019

Beztroskie wakacje


Niejako, iż wielkimi krokami zbliża się czas wojaży wakacyjnych już najwyższy czas zaplanować swój odpoczynek. W przypadku urlopu nade wszystko cenię sobie brak zobowiązań i zazwyczaj odwlekam decyzję do ostatniej chwili. Ma to swoje zalety, gdyż "za pięć dwunasta" można jeszcze zmienić swoje plany o 180 stopni. Doskonale wpisuje się tutaj oferta serwisu booking.com z wartą podkreślenia opcją bezpłatne odwołanie rezerwacji / przedpłata nie jest wymagana.


Zazwyczaj jest to trochę droższe niż standardowa oferta, ale przecież wszędzie za "luksus" trzeba płacić. Niemniej i w tym przypadku można skorzystać z jeden z kilku promocji. Aktualnie są to m.in.:
  1. 100 zł zwrotu przy wykorzystaniu vouchera z tygodnika "Motor" nr 23/2019 (rezerwacja do 08/07/19 na kwotę min. 550 zł)
  2. 90 zł zwrotu przy wykorzystaniu specjalnego linka za promocyjny zakup baterii Energizer  (rezerwacja do 13/10/19 na kwotę min. 300 zł). Więcej tutaj.  
  3. 50 zł zwrotu w ramach programu poleceń booking.com (rezerwacja z linku osoby polecającej - jeżeli chcesz mogę Ci taki link udostępnić na prośbę w e-mailu). Więcej o programie tutaj.        
Wszystkie powyższe zwroty są możliwe na kartę płatniczą zapisaną na Twoim profilu. Oprócz tego jest jeszcze kilka innych okazji jak np. 15 % zniżki przy skorzystaniu z programu Payback (oferta tylko na niektóre obiekty). Warto więc przed rezerwacją poszukać i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Z pewnością optymalizacją powyższej oferty jest płatnością kartą Eurobanku, biorącą udział w Programie Codziennie Zyskuję (zwrot w wysokości 5 %, ale nie więcej niż 60 zł miesięcznie).  Niemniej ważny jest wybór odpowiedniego obiektu. Jedną z zalet opisywanego serwisu jest możliwość wyszukiwania swojej wymarzonej destynacji według kryterium ceny, oceny gości i gwiazdek. Po drodze można skorzystać z szeregu opcji, dzięki którym lista prezentowanym obiektów zawęża się do tych faktycznie przez nas poszukiwanych. Po wybraniu tego jedynego czas na rezerwację. Zaś w przypadku nieoczekiwanej zmiany planów zawsze możemy bez kosztowo zmienić swoją decyzję. I takie powinny być beztroskie wakacje...

2 komentarze:

  1. Ciekawa oferta, fajne promocje, przyda się przy planowaniu wakacji:)

    OdpowiedzUsuń