niedziela, 16 czerwca 2019

Loteria z darmowymi losami

Każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu posiada duszę hazardzisty. Często nie uczestniczymy w jakieś grze losowej ze względu na brak czasu i związane z nią koszty. A gdyby tak losy zdobywać niejako przy okazji innych czynności? Taką okazję stwarza Blikomania.
Jest to loteria, w której szanse na wygraną otrzymuje się poprzez transakcje za pośrednictwem BLIka. Powoduje to, iż płacąc w sklepie (tradycyjnym bądź internetowym), wypłacając pieniądze z bankomatu czy je przelewając za pomocą telefonu niejako przy okazji zdobywamy losy. Pula nagród konkursu wynosi ponad 1 milion złotych, zaś całość podzielona jest na etapy tygodniowe aż do wielkiego finału 21/08/19. W każdym tygodniu poprzedzającym wielki finał będą losowane transakcje z każdego dnia i przypisane nagrodzie w wysokości 100 zł (47 nagród) i 1000 zł (1 nagroda). Wynika z tego, iż najlepiej wykonywać transakcje BLIK codziennie i zwiększyć swoją szansę na wygraną. Dodatkowo w ostatnim losowaniu zostanie wyłoniony zwycięzca loterii, który wzbogaci się o  niemałą kwotę 100.000 zł.

Trzeba tutaj podkreślić, iż wygrana w którymś z poprzednich etapów nie eliminuje z szansy na kolejną wygraną w przyszłości (nie można jedynie zdublować swojego zwycięstwa w losowaniu dziennym). Aby wziąć udział w Blikomanii należy posiadać konto w banku, które obsługuje BLIKa tj. Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, T-mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Bank Pekao S.A. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie organizatora. Konieczne będzie tutaj zaznaczenie dwóch pierwszych zgód oraz wybranie aplikacji naszego banku, a następnie potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie w link rejestracyjny. W przypadku posiadania konta w wielu bankach można dodać klika zgłoszeń i tym samym zdobywać dziennie tyle samo losów. Po tym pozostaje już tylko "blikowanie" i oczekiwanie na wiadomość (e-mail i sms) o wygranej. Ja też dałem się w to wciągnąć:)

Więcej tutaj.

Regulamin loterii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz