piątek, 28 czerwca 2019

Numer 1 dla oszczędzających

Spośród szeregu banków z najlepszą ofertą depozytową bezsprzecznie numerem 1 jest Getin Bank (jeszcze niedawno konkurował z nim Idea Bank, ale po ostatnich obniżkach oprocentowania pozostał co najmniej krok w tyle). Wpis ten poświęcony jest kompleksowej ofercie banku, która jak wiadomo jest najlepsza dla nowych klientów. Właśnie dzięki kumulacji kilku promocji możemy upiec kilka pieczeni na jednym ogniu.
 
Program poleceń

Akcja skierowana jest do osób, które nie posiadały konta od 30/04/19 (to jedna z krótszych karencji na rynku). Zasady znacząco nie odbiegają od innych tego typu programów, a więc należy złożyć wniosek o konto z podaniem kodu aktualnego klienta banku. Wymagane są zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon oraz przekazywanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą handlową niezbędnych do uzyskania nagrody. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię kod któregoś z czytelników (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail). Po sfinalizowaniu umowy należy w każdym z tych kolejnych pełnych miesięcy zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z własnego konta w innym banku). Bonus dla osoby polecającej (100 zł) i dla polecanej (50 zł) zostanie wypłacony do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Osoba polecająca może w taki sposób zdobyć maksimum 500 zł, a więc bank zapłaci za 5 poleconych osób. Promocja trwa do 31/07/19.

Regulamin promocji.

2 bilety do kina

Aby skorzystać z tej promocji należy być nowym klientem czyli osobą nieposiadającą konta w okresie 12 miesięcy przed 1/06/19. Promocja trwa od 01/06/19 do 31/08/19 lub do wyczerpania puli nagród w ilości 20.000 szt.  W tym okresie należy zawrzeć umowę o Konto Proste Zasady oraz do końca drugiego pełnego miesiąca (po miesiącu w którym zwarto umowę) dokonać min. 1 przelewu w bankowości internetowej lub mobilnej na rachunek prowadzony w innym banku. Nagroda w postaci dwóch voucherów do kina (do wykorzystania na dowolny seans 2 D w sieci kin Cinema City lub Helios) zostanie wysłana na skrzynkę w bankowości internetowej i mobilnej w ciągu 7 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji.

Regulamin promocji.

Produkty oszczędnościowe

Jak już na wstępie wspominałem, Getin Bank na tym polu wyróżnia się in plus. Można więc tutaj skorzystać z:
  • lokata mobilna 4 % - to 4 miesięczny depozyt dostępny od kwoty 500 zł do 10.000 zł do założenia za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
  • konto oszczędnościowe 3,5 % - to 12 miesięczny depozyt do kwoty 10.000 zł w ramach promocji "Bonus za aktywność". Aby skorzystać z tej promocji należy być osobą, która nie posiadała konta od 11/05/17. Wymagane są tutaj zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. W celu aktywacji promocyjnego oprocentowania należy zapewnić wpływ w kwocie co najmniej 1.000 zł i realizować go w ciągu 12 kolejnych miesięcy. Promocja trwa do 31/08/19. Regulamin oferty.
  • podwyższone oprocentowanie dla  nowych środków 3 % - to 4 miesięczny (122 dni) depozyt dla kwoty max. 400.000 zł. Aby skorzystać z tej promocji należy ulokować na koncie oszczędnościowym (tym samym co w promocji "Bonus za aktywność") nadwyżkę salda z dn. 11/06/19. Regulamin oferty.
  • konto oszczędnościowe 2,50 %  - to 4 miesięczny (122 dni) depozyt USD dla kwoty max. 100.000 USD. Aby skorzystać z tej promocji należy ulokować na walutowym koncie oszczędnościowym  nadwyżkę salda z dn. 24/05/19. Termin przystąpienia do oferty to 31/07/19. Regulamin oferty.
  •  konto oszczędnościowe 2,00 %  - to 4 miesięczny (122 dni) depozyt EUR dla kwoty max. 100.000 EUR. Aby skorzystać z tej promocji należy ulokować na walutowym koncie oszczędnościowym  nadwyżkę salda z dn. 24/05/19. Termin przystąpienia do oferty to 31/07/19. Regulamin oferty.

Karta kredytowa

W promocyjnej ofercie banku do zgarnięcia jest 6.800 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials (co odpowiada voucherowi 100 zł do m.in. Circle K, empik.com czy Decathlon). Promocja trwa od 01/06/19 do 30/09/19 lub do wyczerpania puli nagród w ilości 4.000 szt. Aby otrzymać nagrodę należy zawrzeć z bankiem umowę o kartę nie później niż do dnia  30/09/19 i do tego czasu za pośrednictwem banku przystąpić do programu. W następnym etapie, w ciągu 60 dni od dnia przystąpienia do programu należy wykonać kartą kredytową co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych.  Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi w terminie do 14 dni roboczych od spełnienia warunków promocji i będzie ważna przez okres 3 miesięcy. Posiadanie karty kredytowej Mastercard Standard to koszt 5 zł miesięcznie, jednak bank pozwala na zwolnienie z opłaty pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w danym miesiącu kalendarzowym. Regulamin promocji.
  
Warunki bezpłatności konta
 
Prowadzenie Konta Proste Zasady wiąże się z opłatą 8 zł miesięcznie, której można uniknąć przez wykonanie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem. I tylko tyle, bo sama karta debetowa jest bezwarunkowo darmowa.
Reasumując Getin Bank kieruje swoją ofertę głównie do oszczędzających (choć nie tylko), którą próżno teraz szukać u konkurencji. To w połączeniu z jasnymi zasadami tworzy ciekawą ofertę z której warto skorzystać i zebrać wspominane bonusy. Zaś później trudno się z nią rozstać, o czym świadczy mój przypadek - konto założone z przeświadczeniem "na chwilę" mam już dłuższy czas i na razie nie zamierzam z niego rezygnować.
 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz