wtorek, 30 lipca 2019

300 zł za zalożenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas nie zwalnia tempa. W związku z czym mamy do czynienia z równolegle trwającymi promocjami, z której każdy może wybrać tą korzystniejszą dla siebie. Do promocji z rekordową premią w wysokości 550 zł dołączyła akcja pt. "Premia z Kontem dla Ciebie". Tym razem za związanie się z bankiem można otrzymać 300 zł w gotówce. Szczegóły w dalszej części wpisu.

Okres promocji

Promocja obowiązuje od 30/07/19 do wyczerpania 2.500 szt. rejestracji, jednak nie dłużej niż do 25/08/19.

Adresaci promocji

Promocja adresowana jest do osób, które nie są i w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas ani w przejętym przez niego Raiffeisen Polbank.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji poprzez wypełnienie formularza i wyrażenie niezbędnych zgód. Następnym etapem jest wysłanie ze specjalnie wygenerowanego linku wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Czas na zwarcie umowy to 31/08/19.

Nagrody i zasady ich przyznawania

Aby otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy do września 2019 r. wykonać transakcję/e bezgotówkowe za pośrednictwem karty debetowej na łączną kwotę minimum 300 zł oraz otrzymać wpływ/y na łączną kwotę minimum 1000 zł. Druga nagroda w takiej samej wysokości  zostanie przyznana za spełnienie powyższych warunków, a ponadto w każdym z miesięcy październik-listopad 2019 r. po wykonaniu identyczne czynności. Reasumując od września do listopada 2019 r. należy dokonać płatności na sumę 900 zł (po 300 zł w każdym miesiącu) i zapewnić wpływy na konto w wysokości 3000 zł (po 1000 zł w każdym miesiącu). Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przekazana laureatom do 21/10/19 i zostanie  ona wypłacona do końca tego miesiąca. Informację o zdobyciu drugiej nagrody otrzymamy do 20/12/19 i do końca roku trafi do nas przelew.

Warunki bezpłatności konta
 
Prowadzenie konta jest darmowe. Posiadanie karty jest związane z opłatą w wysokości 3 zł, lecz można się jej pozbyć poprzez wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie.

Podsumowanie

Mamy tutaj do czynienia z prostą i szybką akcją, w której bank nagrodzi nas sowitą nagrodą (wychodzi 100 zł na miesiąc aktywnego uczestnictwa). Niemniej dla wytrwałych polecam promocję, w której nagroda jest prawie dwa razy wyższe, ale i czas na jej zdobycie o niebo dłuższy.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz