środa, 10 lipca 2019

350 zł od Paribas

W ostatnim czasie najwięcej promocji serwuje BNP Paribas Bank Polska S.A. Mamy tu prawdziwy wachlarz nagród od bonów do różnego rodzaju maści sklepów kończąc na … zabawkach. Jednak zawsze najlepszą nagrodą jest gotówka, gdyż najłatwiej ją "zagospodarować". I właśnie taka nagroda czeka w najnowszej promocji banku pt. "Bezpieczni w sieci". A że ona jest nie mała to warto poświęcić tej akcji kilka zdań.

Okres promocji

Promocja trwa od 9/07/19 do momentu osiągnięcia liczby 2500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 28 lipca 2019 r.

Adresaci promocji

W promocji może wziąć udział osoba, która nie jest klientem banku ani nie była nim w okresie 9 miesięcy przez złożeniem wniosku o otwarcie konta w promocji. Okres karencji obowiązuje również dla klientów dawnego banku Raiffeisen.

Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny o wskazane w nim dane. W tymże formularzu należy złożyć oświadczenia wymagane do wzięcia udziału i przeprowadzenia promocji dotyczących zaakceptowania regulaminu, to jest: 
  • zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, 
  • upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody. 
Kolejnym krokiem jest przesłanie wypełnionego w powyższy sposób formularza rejestracyjnego poprzez wciśnięcie przycisku „Zarejestruj się”. W odpowiedzi otrzymamy e-mail zawierający link promocyjny z którego należy bezpośrednio przejść do wniosku o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą (Otwartą na eŚwiat Mastecard) i dostępem do bankowości elektronicznej. Konieczna jest finalizacja tego wniosku poprzez zawarcie umowy najpóźniej do 4/08/19.

Nagrody i zasady ich przyznawania

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł należy w każdym z miesięcy sierpień i wrzesień 2019 r. wykonać co najmniej 3 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej oraz w każdym z tym miesięcy wykonać transakcję bezgotówkową na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Druga nagroda w wysokości 150 zł jest przyznawana po spełnieniu warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz zrealizowaniu w każdym z miesięcy październik i listopad 2019 r.  co najmniej 3 przelewów środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej i w każdym z tych miesięcy dokonaniu transakcji bezgotówkowej na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Razem więc trzeba wykonać 12 przelewów (po 3 miesięcznie) i wydać kartą 1200 zł (po 300 zł miesięcznie) w okresie 4 miesięcy (sierpień-listopad 2019 r.). Warto tutaj podkreślić, iż transakcje wyłączone z promocji to:
 - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),  
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
Niemniej jeżeli będziemy używać karty w tradycyjnych sklepach handlowo-usługowych (bądź poprzez zakupy w internecie) to spełnią one warunki promocji. 
Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie wysłana za pomocą e-mail podany przez niego nie później niż do dnia 20 października 2019 r. Wówczas w ciągu 5 dni należy uzupełnić swoje dane do jej odbioru zgodnie z instrukcją w przysłanym mailu. Jej przekazanie nastąpi do 31/10/19.  Analogicznie będzie z drugą nagrodą - informacja o jej przyznaniu pojawi się nie później niż do dnia 20 grudnia 2019 r., a wypłata nastąpi do 31/12/19.

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta jest darmowe. Za to pojawia się opłata za kartę "otwartą na eŚwiat" w wysokości 6 zł miesięcznie. Niestety nie sposób jej uniknąć, zaś regulamin promocji wymaga posiadania konta i karty na dzień wpłaty premii. Trochę to obniża końcowy zysk.

Podsumowanie 

Według mnie jest to jedna z lepszych ostatnio promocji BNP Paribas Bank. Prosty mechanizm i spora premia. Dlatego też zachęcam do skorzystania z niej.

1 komentarz:

  1. Witam właściciela bloga, podoba mi się ta promocja, wchodzę w To !!!
    Viki

    OdpowiedzUsuń