sobota, 13 lipca 2019

400 zł za kartę kredytową Citi Simplicity

Najlepsze promocje dotyczące kart kredytowych bez wątpienia należą do Citibank. Nie dość, iż jest ich całe multum to na dodatek charakteryzują się dosyć pokaźnymi nagrodami. Najnowsza z nich z pewnością będzie cieszyła się sporym powodzeniem, bowiem nagrodą jest 400 zł na zakupy w popularnej sieci Biedronka.

Okres promocji

Oferta obowiązuje od 12/07/19 do 03/10/19.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguje się przynajmniej 1  raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonają kartą transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2.000 PLN, które spełnią następujące kryteria.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagrody

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma elektroniczny e-kod na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 zł. Nagroda zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków. Termin ważności e-kodu będzie wynosił 6 miesięcy.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Jest to jedna z lepszych kart kredytowych, a w połączeniu z promocją być może najlepsza na rynku. Warto ją mieć w swoim portfelu nawet jeżeli nie posiada się konta w tym banku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz