piątek, 26 lipca 2019

550 zł od BNP Paribas

Najnowsza oferta BNP Paribas przypomina mi nieco ostatnią promocję banku Raiffeisen Polbank (którego notabene przejął BNP Paribas). Z pewnością będzie cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem, gdyż do zdobycia jest 550 zł w gotówce. Chętni? Zapraszam do prześwietlania.

Okres promocji

Promocja obowiązuje od 24/07/19 do wyczerpania 1.400 szt. rejestracji, jednak nie dłużej niż do 15/09/19.

Adresaci promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas lub w byłym w Raiffeisen Polbank.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji poprzez wypełnienie formularza i wyrażenie niezbędnych zgód. Następnym etapem jest wysłanie ze specjalnie wygenerowanego linku wniosku o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Czas na zwarcie umowy to 20/09/19.

Nagrody i zasady ich przyznawania

Etap 1 (24/07/19-31/08/19) - I nagroda (50 zł)

Aby otrzymać pierwszą nagrodę wystarczy nadać PIN do karty i wykonać za jej pomocą przynajmniej jedną transakcję. Po spełnieniu tych warunków bank wypłaci nagrodę we wrześniu przekazując środki na nowo otwarty rachunek. 

Etap 2 (wrzesień 2019 - luty 2020) - II nagroda (300 zł)

Kolejny etap polega na korzystaniu z płatności Apple Pay lub Google Pay. W zamian za wykonanie przynajmniej pięciu mobilnych transakcji w każdym z miesięcy bank wypłaci moneyback w wysokości 3 % - nie więcej niż 100 zł za każde 2 miesiące. Aby zdobyć pełną pulę trzeba wydawać ok. 1667 zł miesięcznie, a przy tym pamiętać o wspomnianych wyżej pięciu transakcjach. Wypłata nagród nastąpi w listopadzie 2019 r., styczniu 2020 r. i w marcu 2020 r.

Etap 3 (marzec 2020 - maj 2020) - III nagroda (150 zł)

W tym etapie należy zapewnić miesięczne wpływy na konto w wysokości 1.500 zł (może być to przelew z naszego konta w innym banku), wykonać minimum jeden przelew za pośrednictwem aplikacji mobilnej Gomobile oraz minimum pięć transakcji Apple Pay lub Google Pay. Wypata nagrody nastąpi w czerwcu 2020 r.

Etap 4 (czerwiec 2020 - sierpień 2020) - IV nagroda (50 zł)

Ostatnie 50 zł zostanie wypłacone we wrześniu 2020 r. jeżeli w okresie między czerwcem a sierpniem 2020 r. zostanie zrealizowanych minimum pięć płatności Apple Pay lub Google Pay na kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

Trzeba podkreślić, iż dla uczestników którzy nadadzą PIN we wrześniu 2019 r., wszystkie terminy przesuwają się o jeden miesiąc do przodu. Ważna jest również informacja o wykluczeniu z promocji transakcji ułatwiających obrót kartą, niemniej zwykłe płatności w sklepie stacjonarnym bądź internatowym jak najbardziej spełniają warunki.

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta jest darmowe. Wysokość opłaty za kartę uzależniona jest od jej rodzaju. Ze swojej strony sugeruję wybrać kartę Otwartą na Dzisiaj, gdyż jest najtańsza (3 zł na miesiąc), a dodatkowo łatwo pozbyć się opłaty poprzez wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie.

Podsumowanie 

Powyższa promocja na pewno nie należy do najprostszych, ale ze względu na wysokość nagrody jest zdecydowanie atrakcyjna. I nie wątpię, iż pula wniosków skończy się przed czasem.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz