wtorek, 2 lipca 2019

ING czyli warto tu być

Który z banków najchętniej premiuje swoich obecnych klientów? Bez zwątpienia  w ostatnim czasie palma pierwszeństwa przypada ING. Można tutaj wymieniać cały wachlarz promocji: z wynagrodzeniem, za oszczędzanie, za płatności czy wreszcie za inwestowanie. Korzystając z nich wszystkich można uzbierać całkiem niezłą sumkę (i to pomimo, iż część z nich jest skierowana jedynie dla "zaproszonych" osób). Innymi słowy "opłaca" się tutaj mieć konto. A kto jeszcze nie ma to może skorzystać z ....promocji (jakże by inaczej) dla nowych klientów z nagrodą w wysokości 140 zł. Zapraszam do wpisu.

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 1 lipca 2019 r. do 30 września 2019 r.

Warunki promocji

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 140 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków promocji.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi spełnić wszystkie poniższe punkty:
  • od 1/04/18 do 30/06/19 nie posiadał lub nie współposiadał któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lewm Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP,
  • od 1/07/19 do 30/09/19 otworzy Konto Direct albo Komfort oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) wraz z kartą debetową za pośrednictwem strony internetowej banku,
  • do 2/12/19 wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1.000 zł kartą lub BLIKiem,
  • do dnia wypłaty nagrody będzie posiadał konto i kartę oraz OKO.
Aby otrzymać nagrodę w wysokości 120 zł uczestnik promocji musi spełnić wszystkie poniższe punkty:
  • wszystkie warunki powyżej dla otrzymania 100 zł,
  • do 2/12/19 wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych albo do 2/12/19 otrzymać min. jedno wynagrodzenie min. 1.000 zł na nowo otwarty rachunek. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywiduwalny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne.
Aby otrzymać nagrodę w wyokości 140 zł uczestnik promocji musi spełnić wszystkie poniższe punkty:
  • wszystkie warunki powyżej dla otrzymania 100 zł
  • do 2/12/19 wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych oraz do 2/12/19 otrzymać min. jedno wynagrodzenie min. 1.000 zł na nowo otwarty rachunek. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywiduwalny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne.

Wypłata nagrody

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji do 30/09/19 bank wypłaci nagrodę do 10/10/19, pozostałym do 10/12/19. Nagroda w zależności od spełnienia warunków (100 zł lub 120 zł lub 140 zł) trafi na OKO otwarte wraz z kontem.

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Direct jest darmowe. Natomiast karta debetowa generuje miesięczny koszt w wysokości 7 zł. Można jednak jego uniknąć poprzez wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Istotna rzecz jest taka, iż ING inaczej liczy okres rozliczeniowy niż większość banków - tutaj trwa on od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Wartość dodana

Warto tutaj powrócić do początku wpisu i licznych promocji dla stałych klientów. Bardzo to cenię, gdyż większość banków (choć na szczęście nie wszystkie) przygotowuje dobre oferty jedynie dla "nowych". W przypadku ING sam z nich często korzystam i nawet pomimo tego, iż zrezygnowałem z tradycyjnej karty debetowej (nie najłatwiejsze warunki do uniknięcia opłaty).

Regulamin promocji.

Załóż konto Direct w promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz