czwartek, 25 lipca 2019

Moneyback od T-mobile

Najlepszy pakiet w T-mobile
Podobną promocję do ostatniego wpisu Karta Pełna Korzyści, ale jeszcze lepszą można znaleźć w T-mobile. Lecz nie chodzi tutaj o operatora telefonii komórkowej, ale bank funkcjonujący w oparciu o technologię dostarczaną przez Alior Bank. Jaka jest ta lepsza promocja? Otóż w T-mobile Usługi Bankowe można mieć zwrot w wysokości 5 % płatności kartą. I to w zasadzie cały czas. Dzięki czemu nasz portfel może wzbogacić się nawet o 300 zł rocznie. Szczegóły we wpisie.


Okres promocji

Promocja trwa od 2/11/15 do odwołania.

Adresaci promocji

Promocja jest dostępna dla klientów, którzy posiadają konto i kartę oraz wyrazili szereg zgód marketingowych.

Warunki uczestnictwa

Bank premiuje płatności kartą w tradycyjnych sklepach i w internecie w postaci 5 % zwrotu. Wysokość premii zależy od rodzaju konta i wynosi 15 zł w przypadku konta Freemium (co oznacza, iż dla uzyskania tej kwoty musimy wydać 200 zł) i 25 zł dla właścicieli konta Premium (ta nagroda musi zostać poprzedzona wydatkiem w wysokości 500 zł). Tutaj podobnie jak większości banków dla uzyskania zwrotu nie są brane pod uwagę różnego rodzaju "ułatwiacze" obrotu kartą. Zwykłe płatności są jak najbardziej ok. Trzeba również podkreślić, iż powyższy zwrot obowiązuje jedynie przez pierwszych 6 miesięcy od jego uruchomienia. Po tym okresie dalsze otrzymywanie zwrotu warunkuje posiadanie jakiegokolwiek produktu kredytowego. Jaki produkt kredytowy wybrać? Ze swojej strony sugeruję, iż najlepszym rozwiązaniem jest karta kredytowa bądź limit w koncie. Uzyskanie takiego produktu najlepiej połączyć z jakąś promocją, ale na to już niekiedy nie mamy wpływu. 

Warunki bezpłatności konta

T-mobile Usługi Bankowe oferuje dwa rodzaje kont: Freemium i Premium. Ich posiadanie nie jest związane z koniecznością korzystania z usług telefonii komórkowej T-mobile. Konto Freemium jest darmowe, zaś karta wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 6 zł. Można jej uniknąć poprzez transakcje bezgotówkowe w wysokości 200 zł i jest to też minimalna kwota aktywująca moneyback. Niemniej optymalnie jest wydać 300 zł i zgarnąć całą pulę czyli w tym przypadku 15 zł. Odwrotna zasada jest w Premium. Tam użytkowanie karty debetowej jest bezpłatne, natomiast samo konto może wiązać się z kosztem miesięcznym w wysokości 18,90 zł. Na szczęście może, ale nie musi. Wystarczy wydać kartą 500 zł w miesiącu i jednocześnie pozbyć się tej opłaty i zgarnąć 25 zł zwrotu. Wspominana wyżej kwota to również minimalna kwota aktywująca moneyback, co oznacza iż wydając mniej narazimy się na opłatę i nie będziemy mieli z tego żadnych profitów.

Wartość dodana

W tej chwili tą wartością jest promocja konta oszczędnościowego dla nowych klientów (tj. tych, którzy nie mieli tutaj konta od 1/07/17).W jej ramach bank oferuje 3 % do kwoty 50.000 zł przez 92 dni. Oferta jest ważna od 1/07/19 do 25/09/19.

Podsumowanie

W przypadku T-mobile Usługi Bankowe żałuję tylko jednego. Tego, iż tak późno założyłem tutaj konta i tym samym tak krótko otrzymuję zwroty:)

Wyślij wniosek o konto Freemium.

Wyślij wniosek o konto Premium.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz