środa, 31 lipca 2019

Promocja SKOK czyli zyskuj nawet 150 zł miesięcznie


Czy warto być klientem skok
Dzisiaj podczas rowerowej podróży do pracy natknąłem się na bilbord z reklamą "Zyskuj nawet 150 zł miesięcznie". To hasło promocji "KASA WRACA" organizowanej przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową im. Franciszka Stefczyka. Hasło jest chwytliwe, więc po powrocie do domu zajrzałem do tej oferty. 


Okres promocji

Promocja obowiązuje od dnia 17/07/19 do odwołania.

Adresaci promocji

Uczestnikami promocji mogą być posiadacze rachunku IKS Classic, którzy będą mieli miesięczny wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 1500 zł i wykonają transakcję bezgotówkową wydaną do rachunku kartą płatniczą VISA na kwotę nie niższą niż 100 zł (jednorazowa transakcja) w dowolnej aptece, kinie lub stacji benzynowej.

Warunki uczestnictwa

W celu przystąpienia do promocji należy zarejestrować się na stronie www.kasastefczyka.pl/konkursy/kasa-wraca. Nagrodą w promocji jest zwrot za płatności dokonane w wybranych placówkach w wysokości:
  • 2 % wartości transakcji, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie za transakcje w aptekach;
  • 2 % wartości transakcji, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie za transakcje na stacjach benzynowych;
  • 2 % wartości transakcji, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie za transakcje w kinach.
Powyższe nagrody będą wypłacane nie wcześniej niż 25 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Warunki bezpłatności konta

Za prowadzenie konta IKS Classic naliczana jest opłata miesięczna w wysokości 12,89 zł, jednakże można jej uniknąć poprzez miesięczny wpływ 1500 zł. Za to opłaty za kartę nie można już uniknąć i wynosi 4 zł miesięcznie. Taką kwotę trzeba też jednorazowo uiścić w formie wpisowego, aby uzyskać członkostwo (to jest obligatoryjny wymóg dla każdego nowego klienta).

Podsumowanie

Niestety, tą promocję "psuje" bardzo niski procent zwrotu wartości transakcji i do tego bardzo zawężony. Aby uzyskać zwrot w wysokości 150 zł należałby wydać 7500 zł! (po 2500 zł w aptece, na stacji benzynowej i w kinie). To sprawia, iż zdecydowania bardziej opłacalne (5 % zwrotu wartości transakcji) jest korzystanie choćby z promocji Toyota Bank na stacjach benzynowych, Banku Pocztowego w aptekach i programu Eurobank "Codzienne Zyskuję" w kinach.

Strona promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz