czwartek, 4 lipca 2019

Promocja z Carrefour

Zakupy musi robić każdy. Najlepiej przy tym połączyć przyjemne z pożytecznym. W tym przypadku tym "przyjemnym" są nagrody w promocji, zaś tym "pożytecznym" zakupy w sklepie marki Carrefour. Dołącz do Priceless Specials i zyskuj już na starcie!

Okres promocji

Promocja trwa od 1/07/19 do 30/09/19.

Warunki promocji 

W celu spełnienia warunków promocji należy w okresie od 1/07/19 do 30/09/19:
  1. Zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Mastercard Priceless Specials. Przy tym należy wyrazić zgodę na wykorzystanie swoich danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials, za pośrednictwem jednego z następujących kanałów: e-mail – na adres e-mail podany podczas rejestracji w Programie lub SMS – na numer telefonu podany podczas rejestracji w Programie.
  2. Zrobić zakupy na dowolną kwotę w super- lub hipermarkecie Carrefour i zapłacić za nie wyżej wspomnianą kartą.
Nagroda

Nagrodą jest 1.000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials i voucher o wartości 15 zł do wykorzystania w super- i hipermarkecie Carrefour. W tym drugim przypadku obowiązuje pula promocyjna w ilości 1.400 sztuk (w przeciwieństwie do pierwszej, która jest nieograniczona). Obie nagrody zostaną przekazane do 31/10/19.

Powyższa promocja jest skierowana do wszystkich posiadaczy kart z logiem Mastercard, które mogą wziąć udział w programie Mastercard Priceless Specials, ale do tej pory nie zostały w nim zarejestrowane. szczegółowa lista Kart biorących udział w Programie znajduje się na stronie internetowej pod tym adresem. Ze względu na powszechność sklepów Carrefour zdobycie vouchera może być trudne, ale punkty w programie Mastercard Priceless Specials zawsze cieszą (można je przykładowo wymienić na jeden lub dwa bliety do sieci kin Cinema City). A cieszyć będą jeszcze bardziej, jeżeli połączy się to z promocją za założenie konta i zarejestrowanie karty.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz