niedziela, 18 sierpnia 2019

Korzyści dla Ciebie z Credit Agricole


Credit Agricole przypomina mi trochę (a może nawet bardziej niż trochę) Millennium Bank. Atrakcyjna premia na start, niezła aplikacja mobilna, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz takie same warunki bezpłatności to wspólne cechy kont obu banków. Który z nich jest lepszy? To już pozostawiam ocenie czytelników. W tym wpisie chciałbym omówić ofertę Credit Agricole. W tej chwili do zdobycia jest promocyjne 200 zł, a zysk ten można jeszcze powiększyć o co najmniej 50 zł.

Okres promocji

Promocja trwa od 15/07/19 do 31/08/19.

Adresaci promocji

Z promocji są wyłączone osoby, które kiedykolwiek korzystały z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku oraz od 1/04/18 do dnia przystąpienia do promocji były posiadaczami konta w tym banku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto oraz zawrzeć umowę. Następnie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy trzeba złożyć upoważnienie do przeniesienia konta z innego banku (a praktycznie do jego zamknięcia). Przy tym koniecznie jest również podanie nazwy i instytucji przekazującej wynagrodzenie, która Credit Agricole zamierza powiadomić o zmianie rachunku. Na szczęście dla zdobycia premii nie ma znaczenia czy nasze wynagrodzenie rzeczywiście trafi na nowo otwarte konto. Najważniejsze jest tutaj zapewnienie wpływów:
  • w kwocie co najmniej 1.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe dla uzyskania premii 100 zł lub
  • w kwocie co najmniej 3.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe dla uzyskania premii 200 zł.
Pierwszy z wpływów powinien zostać zrealizowany do końca kolejnego miesiąca po otwarciu rachunku. Dodam tutaj, iż tym "wpływem" może być przelew z naszego konta w innym banku. Bank przekaże nagrodę nie później niż na koniec kolejnego  miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wpływu. 

Program poleceń

200 zł na start to jednak nie wszystko. Wszakże powyższą promocję można połączyć z programem poleceń banku i tym samym zgarnąć co najmniej dodatkowe 50 zł, a możne nawet i 550 zł. Jak zdobyć taką premię? W tym celu należy podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku. Oprócz tego koniecznie jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Aby skorzystać z programu poleceń nie można być posiadaczem konta w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy. Po otwarciu rachunku koniecznie jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1.000 zł lub dokonanie transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej na kwotę co najmniej 300 zł. Warunek ten należy spełniać w każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych następujących po podpisaniu umowy. Oczywiście po założeniu konta można wygenerować swój kod poleceń i polecić konto maksimum 10 osobom, co przyniesie nawet 500 zł zysku. Jak zwykle polecam pobranie kodu i jego rozpowszechnianie wśród swojej rodziny i znajomych, a przypadku braku takiej możliwości udostępnię kod któregoś z czytelników (w tym celu proszę o kontakt zainteresowanych na adres e-mail). Regulamin programu poleceń.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 7 zł miesięcznie, zaś posiadanie karty wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Jednakże można się ich w łatwy sposób pozbyć poprzez wpływ 1.000 zł i wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK.

Wartość dodana

Millennium Bank ma swoje konto oszczędnościowe Profit, zaś Credit Agricole jest zaopatrzony w konto oszczędnościowe Rachunek Oszczędzam. I właśnie na nim można zarobić 3 % w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Oferta ta dotyczy nowych klientów banku czyli osób nie posiadających rachunku od 1/05/19. Aby z niej skorzystać należy wraz z kontem osobistym otworzyć wspominane konto oszczędnościowe i czerpać korzyści przez 4 miesiące. Po owych 4 miesiącach oczywiście warto przelać środki na korzystniejszy procent gdzie indziej.

Podsumowanie

Tak jak zaznaczyłem na wstępie konto w Credit Agricole i Millennium łączy wiele podobieństw. Zasadnicza różnica jest w warunkach promocji oferowanych przez obydwie instytucję (aktualnie w Millennium trwa program poleceń - jeżeli potrzebujesz kodu to chętnie udostępnię Ci swój wraz z ekstra niespodzianką i promocja karty kredytowej). Jeżeli odpowiada Tobie bardziej "francuska" oferta to zachęcam do skorzystania z aktualnej promocji.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz