środa, 28 sierpnia 2019

Mega Pakiet w Santander

To jest właśnie ten moment. Idealny na założenie konta w Santander Bank Polska i zdobycie niemałej kwoty. W ramach założenia konta można zdobyć 150 zł w gotówce i 50 zł w formie vouchera do sieci sklepów Biedronka. Oprócz tego 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia i 80 zł za skorzystanie z programu poleceń. W obwodzie jest jeszcze ekstra niespodzianka od Mała Ekonomia (szczegóły na e-mail). A samo już konto oferuje jeszcze moneyback do 300 zł. Zainteresowani?
 
Okres promocji

Akcja promocyjna "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja II" trwa od 26/08/19 do 21/10/19.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą konta osobistego w Santander Bank Polska od 26/08/18.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Ważne jest tutaj zaakceptowanie regulaminu promocji i wyrażenie zgód na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji (niezbędne w celu rozliczenia nagrody). W dalszej kolejności konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę (wraz z kartą debetową) za pomocą wygenerowanego linku. Niezbędne jest wyrażenie zgody na:
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych;
  • kontakt drogę elektroniczną w celach marketingowych;
  • kontakt telefoniczny w celach marketingowych;
  • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
Po finalizacji umowy do spełnienia pozostaje jeszcze jeden prosty warunek. W miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta, jak i w kolejnym należy wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Czyli w sumie będzie to jedynie 10 transakcji.  W zamian za to organizator promocji  (eBroker) powiadomi laureatów o nagrodzie mailowo do 10/01/20. Wówczas w ciągu 7 dni należy uzupełnić dane do odbioru premii. Przelew w wysokości 150 zł jak i mail bądź sms z 50 złotowym voucherem otrzymamy do 20/01/20.

W dalszym ciągu aktualne są następujące promocje, dzięki którym można zoptymalizować powyższą akcję:

80 zł za założenie konta z polecenia

Aby skorzystać z tej promocji trzeba być nowym klientem tj. nie mieć konta w banku od 1/05/18. W trakcie wnioskowania o konto należy umieścić kod polecenia obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię swój kod wraz z ekstra niespodzianką (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail). Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 80 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Promocja twa do 30/09/19.

Regulamin promocji.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Przystąpienie do tej promocji wymaga również statusu nowego klienta, tyle że w tym przypadku nie można mieć konta od 1/04/18.  Po finalizacji umowy (którą poprzedza wyrażenie szeregu zgód) należy złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia. Przez wynagrodzenia bank rozumie wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Wysokość nagrody zależy od liczby miesięcy, w których wpłynęło wynagrodzenie, ale nie będzie to więcej niż łącznie 150 zł. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwszy przelew jest następny miesiąc po złożeniu dyspozycji. Wypłata nagrody nastąpi do 29/02/19. Promocja trwa do 31/10/19.

Regulamin promocji.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i niemożna jej uniknąć. Za to drugi wariant jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty.

Wartość dodana
 
Wartość dodana, a właściwe to kilka wartości tj.
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza.
  • 50 zł za świadectwo szkolne - promocja jest skierowana do uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej w wieku od 13 do 20 lat ze średnią na świadectwie 4,0 i wyżej. Aby wziąć w niej udział należy być nowym klientem banku co oznacza brak konta od 1/05/19. W pierwszym kroku należy zawnioskować o konto wraz z kartą debetową w terminie do 30/09/19. Wymagane są zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Po sfinalizowaniu umowy należy najpóźniej do końca września 2019 r. udać się do banku i pochwalić się aktualnym świadectwem. W zamian bank wypłaci nagrodę na nowo otwarty rachunek do 15 miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A więc tutaj rodzice mają pole do popisu - przy okazji założenia swojego konta i związanych z nim bonusów mogą też uhonorować swoją pociechę za dobre wyniki w nauce. Regulamin promocji.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to bezpłatnie i bez limitu.
Podsumowanie

Mamy tutaj do czynienia z istną kumulacją promocji. Optymalnie więc skorzystać z nich już teraz, kiedy wszystkie są dostępne i cieszyć się długo spływającymi bonusami.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz