niedziela, 4 sierpnia 2019

Nowa edycja programu poleceń Getin Bank

Pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone zdaje się mówić Getin Bank i od razu po zakończeniu jednych promocji rozpoczyna te drugie. Tak jest i tym razem, bowiem kilka dni temu ruszyła V edycja programu poleceń pt. "Polecam Proste Zasady V edycja", w której można zdobyć nawet 500 zł. Ale to nie wszystko, gdyż nie wypadałoby to połączyć z innymi bonusami od banku. Szczegóły w dalszej części wpisu.

Okres promocji

Promocja trwa od 01/08/19 do 31/10/19.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest do osób, które nie posiadały konta od 31/07/19 (to zdecydowanie najkrótsza karencji na rynku). Zasady znacząco nie odbiegają od innych tego typu programów, a więc należy złożyć wniosek o konto z podaniem kodu aktualnego klienta banku. Wymagane są zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon oraz przekazywanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą handlową niezbędnych do uzyskania nagrody. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię kod pozostawiony przez czytelników (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail). Po sfinalizowaniu umowy należy w każdym z tych kolejnych pełnych miesięcy zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z własnego konta w innym banku). Bonus dla osoby polecającej (100 zł) i dla polecanej (50 zł) zostanie wypłacony do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Osoba polecająca może w taki sposób zdobyć maksimum 500 zł, a więc bank zapłaci za 5 poleconych osób.

Regulamin promocji.

Wartość dodana

Kolejna z ostatnio zaktualizowanych promocji to XXII edycja promocji "Na nowe środki" na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie dla  nowych środków 3 % - to 4 miesięczny (122 dni) depozyt dla kwoty max. 200.000 zł (i ewentualnie 2 % dla kolejnych 200.000 zł). Aby skorzystać z tej promocji należy ulokować na koncie oszczędnościowym (nadwyżkę salda z dn. 15/07/19. Do promocji można przystąpić od 22/07/19 do 18/08/19.

Regulamin promocji.

Do tego dochodzi jeszcze możliwość korzystnego ulokowania waluty obcej tj.:
  • lokata walutowa 2,00 %  - to 6 miesięczny  depozyt USD dla kwoty max. 100.000 USD.
  • lokata walutowa 1,2 %  - to 6 miesięczny depozyt EUR dla kwoty max. 100.000 EUR.
Wyżej wymienione lokaty są skierowane do klientów, którzy nie posiadali aktywnej lokaty walutowej w zakładanej walucie na dzień 24 lipca 2019 r. Przystąpienie do oferty jest możliwe od 1/08/19 do 30/09/19.

Resztę promocji i warunki bezpłatności konta znajdziesz w poprzednim moim wpisie, służę też radą poprzez kontakt e-mail.

Podsumowanie 

W dobie wzrastającej inflacji oferta oszczędnościowa Getin Bank na tle innych banków wygląda całkiem nieźle. Jeżeli dodać do tego bonusy przeznaczone dla nowych klientów to warto tutaj założyć konto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz