czwartek, 1 sierpnia 2019

Sierpień z kartą kredytową

Rozpoczął się kolejny miesiąc i wystartowała...nowa promocja karty kredytowej Banku Millennium.Nagrodą gwarantowaną jest zwolnienie z opłaty miesięcznej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych w zamian za wykonanie minimum jeden bezgotówkowej transakcji kartą w miesiącu. Zdecydowanie ciekawsza jest nagroda dodatkowa, gdyż można otrzymać 200 zł. Ale jak ostatnio przy tego typu promocjach pula nagród jest limitowana, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. 

Okres promocji

Promocja trwa od 1/08/19 do 31/08/19.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/17 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o kartę z limitem kredytowym:
  • minimum 3.000 zł dla kart Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa;
  • minimum 5.000 zł dla kart kredytowych Millennium MasterCard Gold oraz Millennium Visa Gold.
Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych okresów: do dnia 30 września 2019 r., od dnia 1 do dnia 31 października 2019 r., od dnia 1 do 30 listopada 2019 r. Wypłata nagrody nastąpi na rachunek karty najpóźniej do końca grudnia 2019 r. Jak wspominałem na początku pula nagród jest limitowana, co oznacza iż do otrzymania bonusu uprawionych będzie 2.000 szt. uczestników, którzy jako pierwsi złożą wniosek. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Jaką kartę wybrać?


Najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty Impresja lub Alfa. Z tego względu, iż są one objęte programem 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:

Zaś karta Alfa to zwroty za płatności u poniższych partnerów:Warunki bezpłatności kart

Aby pozbyć się opłaty za kartę Impresja lub Alfa należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie

Fajna karta i do tego promocja, więc nie warto jeszcze się zastanawiać nad wzięciem w niej udziału. Osobiście korzystam z tego typu karty i czasem zwroty bardzo się przydają:) Zaś kto jeszcze nie konta w Banku może je założyć tutaj (koniecznie z programem poleceń - jeszcze nie masz takiego kodu chętnie udostępnię Ci swój wraz z ekstra niespodzianką).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz