poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Tańsze zakupy w Auchan

Tym razem chciałbym przedstawić promocję karty lojalnościowej sklepów Auchan, dzięki której można nieco zaoszczędzić na zakupach. Do zyskania jest 30 zł, które można wykorzystać przy kolejnych zakupach w tych placówkach.  
 
Okres promocji
 
Promocja trwa od 19/08/19 do 31/08/19.
 
Adresaci promocji
 
Wszyscy klienci sklepów Auchan, którzy posiadają lub założą kartę lojalnościową "Skarbonka" (można ją założyć w zasadzie "od ręki" w Punkcie Obsługi Klienta każdego z tych sklepów).
 
Warunki uczestnictwa
 
Wspominany bonus w wysokości 30 zł zostanie przyznany na kartę "Skarbonka" w zamian za dokonanie zakupów powyżej 300 zł. W kolejnych zakupach można obniżyć kwotę rachunku o wcześniej otrzymany zwrot. W niniejszej promocji wyłączony jest alkohol, wyroby tytoniowe, doładowania elektroniczne oraz paliwo. Cała reszta wchodzi w skład promocyjnego koszyka.
 
Podsumowanie
 
Minusem tej akcji jest dosyć duży jednorazowy wydatek. Zaś z drugiej strony jest ona gratką dla tych osób, które planują większe zakupy. O takie ostatnio nie trudno. Wszakże wielki krokami zbliża się rok szkolny i przydałoby się skompletować wyprawkę. W zamian za wydanie środków z 300 plus możemy otrzymać kolejny plus, tym razem 30 plus:)
 
Regulamin jest dostępny w POK Auchan.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz