wtorek, 10 września 2019

100 zł na wycieczkę

To, że po wakacjach zostały już tylko wspomnienia nie oznacza, iż nie można już planować kolejnego wypadu. Kto chciałby go zrealizować z biurem podróży Neckermann może uzyskać 100 zł zniżki w zamian za założenie konta w Alior Bank. Jak to zrobić? O tym w dalszej części wpisu.

Okres promocji

Promocja trwa od 19/08/19 do wyczerpania puli nagród (informacja o niej pojawi się na stronie internetowej banku).

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest do osób, które w ostatnich 120 dniach kalendarzowych liczonych od daty zawarcia umowy nie były posiadaczem konta osobistego w banku.

Warunki uczestnictwa

Warunki promocji są najprostsze z możliwych, a więc należy założyć konto z kartą płatniczą i podać adres e-mail, na który zostanie przekazana nagroda. Zostanie ona wysłana za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do 14 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Kartę podarunkową można wykorzystać w stacjonarnych punktach firmy Neckermann oraz na stronie internetowej www.neckermann.pl. Obowiązuje na całą ofertę z polskich i niemieckich katalogów "Lotniczych" biuro Neckermann oraz w przypadku katalogów "Auto" gdy całkowita suma zamówień będzie wynosić minimum 1.500 zł.

Odnośnie cech konta i związanych z nim korzyści odsyłam do mojego poprzedniego wpisu.

Podsumowanie

Nie jest to gotówka ani najwyższa premia, niemniej cieszy krótki okres karencji dla byłych klientów. Samo konto jest niezłe, a bon na pewno przyda się planującym podróż.

Wniosek o konto.

Regulamin promocji.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz