poniedziałek, 2 września 2019

Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie

Credit Agricole powraca ze swoją htitową promocją, w której do zdobycia jest 300 zł premii. Najlepsze w tym jest to, iż sami możemy wybrać drogę do uzyskania tej nagrody. Do wyboru jest przeniesienie konta, zwrot na rachunki oraz zaokrąglenie transakcji kartą z bonusem. Zapraszam do wpisu.

Okres promocji
Promocja trwa od 1/09/19 do 30/11/19.
Adresaci promocji
Z akcji może skorzystać nowy klient. Nowy klient według Credit Agricole to osoba, która nie posiadała tam żadnego konta od 1/04/18 ani nigdy nie korzystała z promocji za przeniesienie konta.
Warunki uczestnictwa
W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto, a następnie wybrać najlepszą premię dla siebie i realizować warunki do jej otrzymania tj.:
  • Premia za przeniesienie konta
Nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy trzeba złożyć upoważnienie do przeniesienia konta z innego banku (a praktycznie do jego zamknięcia). Przy tym koniecznie jest również podanie nazwy i instytucji przekazującej wynagrodzenie, która Credit Agricole zamierza powiadomić o zmianie rachunku. Na szczęście dla zdobycia premii nie ma znaczenia czy nasze wynagrodzenie rzeczywiście trafi na nowo otwarte konto. Najważniejsze jest tutaj zapewnienie wpływów:
  • w kwocie co najmniej 1.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe dla uzyskania premii 100 zł lub
  • w kwocie co najmniej 3.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe dla uzyskania premii 300 zł.
Pierwszy z wpływów powinien zostać zrealizowany do końca kolejnego miesiąca po otwarciu rachunku. Dodam tutaj, iż tym "wpływem" może być przelew z naszego konta w innym banku. Bank przekaże nagrodę nie później niż na koniec kolejnego  miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wpływu. 
  • Zwrot za rachunki
Premia ta dotyczy 5 % zwrotu za rachunki z tytułu opłat za media. Przysługuje ona klientowi w ciągu 12 miesięcy od daty przystąpienia do promocji. Do uzyskania jest 300 zł rocznie, przy czym nie ma tutaj ograniczeń miesięcznych, więc ostateczną kwotę można uzyskać szybciej. Przed pierwszą realizacją danej płatności należy ją zarejestrować na stronie banku lub w oddziale. Co bank rozumie poprzez "media"? Według definicji z regulaminu są to rachunki za gaz, energię elektryczną, wodę bieżącą (w tym podgrzanie wody i odprowadzenie ścieków), telewizję kablową lub satelitarną, dostęp do Internetu, telefon komórkowy i stacjonarny. Premia zostanie przekazana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Uwaga: Premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto w wysokości minimum 1.000 zł.
  • CAsaver z bonusem 50 %
W trzeciej do wyboru korzyści mamy do czynienia z premią w wysokości 50 % wartości transakcji realizowanych w ramach usługi CAsaver. Maksymalna łączna kwota nagrody wynosi 300 zł, zaś miesięczna to 25 zł. Przysługuje ona klientowi w ciągu 12 miesięcy od daty przystąpienia do promocji. Na czym polega usługa CAsaver? Jest to zaokrąglenie transakcji kartą do pełnych kwot - maksymalnie do wielokrotności 10 zł. Takie zaokrąglenie trafia na konto oszczędnościowe CAsaver, a bank dorzuca od siebie 50 % tej kwoty. Premia zostanie przekazana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Uwaga: Premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto w wysokości minimum 1.000 zł oraz wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.

Program poleceń

300 zł na start to jednak nie wszystko. Wszakże powyższą promocję można połączyć z programem poleceń banku i tym samym zgarnąć co najmniej dodatkowe 50 zł, a możne nawet i 550 zł. Jak zdobyć taką premię? W tym celu należy podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku. Oprócz tego koniecznie jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Aby skorzystać z programu poleceń nie można być posiadaczem konta w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy. Po otwarciu rachunku koniecznie jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1.000 zł lub dokonanie transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej na kwotę co najmniej 300 zł. Warunek ten należy spełniać w każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych następujących po podpisaniu umowy. Oczywiście po założeniu konta można wygenerować swój kod poleceń i polecić konto maksimum 10 osobom, co przyniesie nawet 500 zł zysku. Jak zwykle polecam pobranie kodu i jego rozpowszechnianie wśród swojej rodziny i znajomych, a przypadku braku takiej możliwości udostępnię kod któregoś z czytelników (w tym celu proszę o kontakt zainteresowanych na adres e-mail).

Regulamin programu poleceń.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 7 zł miesięcznie, zaś posiadanie karty wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Jednakże można się ich w łatwy sposób pozbyć poprzez wpływ 1.000 zł i wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK.

Wartość dodana

Wartością dodaną jest tutaj promocyjne 3 % w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Oferta ta dotyczy nowych klientów banku czyli osób nie posiadających rachunku od 1/05/19. Aby z niej skorzystać należy wraz z kontem osobistym otworzyć wspominane konto oszczędnościowe i czerpać korzyści przez 4 miesiące. Po owych 4 miesiącach oczywiście warto przelać środki na korzystniejszy procent gdzie indziej.

Podsumowanie

Z pewnością jest to jedna z lepszych promocji bankowych i to nie tylko ze względu na wysokość premii. Dobrym rozwiązaniem jest pozostawienie klientowi sposobu do jej uzyskania. Osobiście wydaje mi się najlepszą (czytaj najłatwiejszą) opcją premia za przeniesienie wynagrodzenia.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz