czwartek, 17 października 2019

Jesienna promocja

Alior Bank jest ostatnio bardzo aktywny w serwowaniu promocji. Ledwo skończyła się jedna, a już ruszyła następna. I z pewnością takcże będzie cieszyła się dużym powodzeniem, bowiem w akcji "Z nami najlepiej - 2 edycja" ciągle jest do zdobycia 200 zł za spełnienie prostych warunków. A w przypadku Alior Bank jest jeszcze szereg innych korzyści.

Okres promocji

Oferta Specjalna trwa od 17/10/19 do 15/11/19.

Adresaci promocji

Z promocyjnej oferty nie mogą skorzystać osoby, które w ostatnim roku (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) posiadały konto (również walutowe) bądź Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego (w tym walutowego), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z oferty. Natomiast uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste od 1/04/19 do 16/10/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. W dalszej kolejności w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisano umowę o konto i kartę konieczne jest:
  • zapewnienie wpływów o łącznej wysokości min. 1.000 zł (musi to być wpływ z rachunku prowadzonym w innym banku, którego nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem);
  • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej (wyłączone są z tego różnego rodzaju "ułatwiacze" obrotu kartą);
  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej.
Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nowo otwarty rachunek do końca 4 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisano umowę.

Odnośnie cech konta i związanych z nim korzyści odsyłam do mojego poprzedniego wpisu.

Podsumowanie

Osobiście założyłem konto w tym banku w jednej z poprzednich (a jakże!) promocji i do tej pory nie żałuję tej decyzji. Zwroty za płatności kartą, dobre oferta dla oszczędzających i okresowe akcje specjalne dla obecnych klientów sprawiają, iż powyższa oferta jest jeszcze lepsza.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz