piątek, 4 października 2019

Karta podarunkowa Rossmann

Komu nie pasuje nagroda w postaci vouchera do Biedronki, smartfona OPP bądź karty podarunkowej do Leroy Merlin ma jeszcze jedną opcję.W najnowszej promocji karty kredytowej Citi Simplicity można otrzymać 300 zł na zakupy do drogerii Rossmann. Sklep jest dosyć popularny, więc promocja jest niczego sobie. Zapraszam do dalszej części wpisu.Okres promocji

Promocja trwa od 30/09/19 do 17/01/20.

Adresaci promocji

Z oferty wyłączone są jedyne osoby, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały główną kartę kredytową.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Po pozytywnej decyzji i otrzymaniu karty należy spełnić dwa proste warunki:
  • zalogować się do bankowości internetowej bądź mobilnej Citibanku;
  • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę minimum 2.000 zł.
Pierwszy z tych warunków należy spełnić nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Drugi z nich wymaga dokonania płatności nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia tejże umowy.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy w drogerii Rossmann o wartości 300 zł. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Nagroda zostanie wysłana na wskazany adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od  daty otrzymania powyższej wiadomości. Termin ważności vouchera będzie wynosił 6 miesięcy. Co ważne, będzie można ją wykorzystać w sklepach stacjonarnych wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Z pewnością promocji pt. "Zostań posiadaczem Kart Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann" będzie cieszyła się zainteresowaniem. W sklepach tej sieci jest dosyć duży wybór kosmetyków,  artykułów dla niemowląt, środków czystości i innych przydatnych rzeczy (między innymi dlatego sam jestem tam regularnym gościem), a 300 zł w końcu "piechotą nie chodzi"...

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz