poniedziałek, 21 października 2019

Wraca 400 zł do Biedronki

400 zł do sieci sklepów Bierdonka ponownie dostępne. Jest to powrót jednej z najlepszych w ostatnim czasie promocji karty kredytowej. A i sama karta należy do jedynych z najlepszych typu produktów na rynku. Zaś warunki do uzyskania nagrody są jeszcze łatwiejsze niż w poprzedniej tego typu akcji.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 18/10/19 do 22/01/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguje się przynajmniej 1  raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonają kartą transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.500 PLN.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagrody

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma elektroniczny e-kod na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 zł. Nagroda zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków. Termin ważności e-kodu będzie wynosił 6 miesięcy.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Karta kredytowa Citi Simplicity to swego rodzaju odpowiednik darmowej pożyczki (o ile spłata zobowiązania nastąpi w wyznaczonym terminie). I co najlepsze, taką "pożyczkę" można mieć co miesiąc. Do tego dochodzi solidna premia na początek współpracy. Czy czegoś można chcieć więcej?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz