czwartek, 21 listopada 2019

10 biletów do kina za konto w Millennium

Hop, hop...Czy to są jacyś miłośnicy kina? Jeżeli tak to najlepiej jakby mieli od 18 do 26 lat. Wszystko dlatego, iż bank Millennium proponuje 10 biletów do wybranej sieci kin: Multikino lub Helios. Czego oczekuje w zamian?


Okres promocji

Promocja trwa od 20/11/19 do wyczerpania 5.000 promocyjnych wniosków (po jej wyczerpaniu pojawi się stosowny komunikat na stronie www), lecz nie dłużej niż do 27/12/19.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Konieczne jest również spełnienie kryterium wieku, a więc pożądany przedział to od 18 do 26 lat. Wykluczone są osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ lub Konta 360⁰ Student.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową ze dedykowanej strony promocji z nagrodą do sieci kin Helios lub Multikino. Ostateczny termin zawarcia umowy upływa z dniem 31 grudnia 2019 r. Składając wniosek o konto z kartą należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Pierwszą wymaganą czynnością w promocji jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/12/19. I to już wystarczy na zdobycie dwóch biletów, które zostaną przekazane laureatom do 13/01/20.

Zaś drugą i ostatnią jest zapewnienie wypływu w wysokości min. 500 zł i wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem w styczniu oraz lutym 2020 r.  Tutaj nagrodą jest pozostałe 8 biletów, które bank przekaże do 13/03/20.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy tylko jedną płatność kartą bądź BLIKiem. Bo taki też jest przywilej dla osób w wielu 18-26 lat. Starsi w tym przypadku musieliby jeszcze zapewnić wpływ na rachunek w kwocie min. 1.000 zł.
 
Podsumowanie 

Super łatwe warunki to często przywilej konta dla młodych. I tak mamy w tym przypadku. Zatem zapraszam wkrótce na seans:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz