środa, 6 listopada 2019

100 zł za konto Inteligo

Trochę po cichu, w tle działającego programu poleceń PKO BP ruszyła XVI edycja programu "Mam Inteligo". Dzięki niej można w łatwy sposób wzbogacić się o 100 zł, a może nawet dużo więcej (przy skutecznym polecaniu). Od razu na wstępie zaznaczę, iż Inteligo jest internetowym kolanem banku PKO BP. Pomimo tego obie promocje nie wykluczają się i można mieć w obu tych bankach konta, a tym samym nagrody. 


Okres promocji

Promocja trwa od 8/10/19 do 31/12/19.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do nowych klientów czyli osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta w Inteligo w okresie 3 lat przed startem promocji (czyli od 8/10/16) ani nie był rozpatrywany ich wniosek o takie konto.

Warunki uczestnictwa

Istotne jest tutaj, aby polecający (tj. osoba posiadająca konto w tym banku) w pierwszej kolejności zarejestrował się na stronie programu poleceń,  a nowy klient wnioskował o konto ze strony programu i podał w nim kod polecającego. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to udostępniam swój kod: 518365311 (za wykorzystanie pięknie dziękuję!). Ważne jest również, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących (pierwsza zgoda we wniosku). Po złożeniu wniosku nastąpi kontakt ze strony konsultanta i umówienie wizyty kuriera. Sama przesyłka zostanie dostarczona w eleganckiej teczce bardzo szybko (i to nawet z kartą debetową).

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby zdobyć tytułową nagrodę?

W ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta należy wykonać płatność kartą na łączną kwotę minimum 200 zł oraz co najmniej jedną płatność BLIK przy użyciu aplikacji mobilnej IKO o łącznej wartości minimum 40 zł. Obie płatności powinny zostać wykonane w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych. Promocja jest podzielona na trzy etapy (8/10/19-31/10/19; 1/11/19-30/11/19 i 1/12/19-31/12/19) i w ciągu 50 dni od zakończenia każdego z nich bank dokona sprawdzenia czy należy się nagroda, a jej wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 44 dni. Wówczas 100 zł otrzyma osoba polecająca (której kod został wykorzystany) jak i polecana (nowy klient). Dla najaktywniejszych osób w polecaniu bank przewidział nagrody dodatkowe (od 250 do 3.000 zł).

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta w Inteligo jest bezwarunkowo darmowe. Natomiast miesięczny koszt karty debetowej to 4 zł (niezależnie od wybranego wizerunku na niej). Można jednak uzyskać zwolnienie z tej opłaty w wyniku wykonania miesięcznych płatności na kwotę 100 zł. Z samej karty można później zrezygnować (tj. po spełnieniu warunków promocji).

Podsumowanie

Jest to kolon poprzedniego Programu Poleceń, który cieszył się dużym powodzeniem. Wszakże warunki są do uzyskania premii są dosyć proste, a samo konto jest niczego sobie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz