wtorek, 12 listopada 2019

300 zł premii za kartę kredytową

Ostatnio zepsuł mi się telewizor. Jako, że nie należę już do najmłodszego pokolenia i dosyć często tego urządzenia używam, oddałem go do serwisu. Jednakże zdaję sobie sprawę, iż nawet po naprawie nie będzie służył długich lat (cechą charakterystyczną wszystkich telewizorów nowej generacji jest to, iż działają tylko do upływu gwarancji). Więc w przyszłym roku wypadałoby się rozejrzeć za nowym sprzętem. Najlepiej jeszcze połączyć to z jakąś promocją i obniżyć jego koszt. I właśnie natknąłem się w bankomacie PKO BP na reklamę typu 20.000 pkt w programie Mastercard Priceless Specials z kartą PKO MC Platinum. Jak je zdobyć?


Okres promocji

Akcja pt. "Punkty na start" trwa od 14/10/19 do 31/01/20 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która wynosi 2.850 sztuk.

Adresaci promocji

W promocji nie wykluczeń, bowiem jest ona skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspomnianą nagrodę należy podpisać umowę o wydanie karty kredytowej PKO MC Platinum i za pośrednictwem banku przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials. Po otrzymaniu plastiku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na minimum 600 zł (nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane ani zwrócone). Promocyjne punkty zostaną przyznane do 14 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji i będą ważne 6 miesięcy.

Warunki uzyskania i bezpłatności karty

Karta kredytowa MC Platinum należy do segmentu prestiżowych. Jej posiadanie wiąże się z szeregiem przywilejów jak np. pakiet ubezpieczenia podróżnego. Posiadaczem takiej karty może zostać osoba pełnoletnia z min. dochodem w wysokości 1.000 zł oraz posiadająca zdolność kredytową na min. 5.000 zł (bo właśnie taki jest minimalny limit kredytowy, zaś górny to aż 200.000 zł). Trzeba mieć na względzie, iż przyznanie karty kredytowej zależy od decyzji banku (na pewno pomoże w tym dobra historia w BIK). Ile kosztuje takie "cudo"?  Jedyna "stała" opłata jest związana z użytkowaniem i jej naliczana w skali roku (z dołu). Może ona wynieść:
  • 0 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5.000 zł;
  • 125 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 125 zł;
  • 250 zł w pozostałych przypadkach.
W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązaniu umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Podsumowanie

Wypadałoby dokończyć kwestię tego nieszczęsnego telewizora. Otóż postanowiłem wziąć udział w tej promocji i pokusić się o nagrodę w postaci voucherów do sklepu EURO RTV AGD (w programie Mastercard Priceless Specials jest możliwa zamiana punktów na vouchery do partnerów programu, biletów do kina, biletów lotniczych, nagród rzeczowych, doładowań telefonów komórkowych czy akcji charytatywnych). I jak dobrze pójdzie mój przyszły odbiornik będzie mnie kosztował o prawie 300 zł mniej...

Kto jeszcze nie ma konta w PKO BP może jeszcze zyskać na założeniu konta. W tym celu odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz