poniedziałek, 18 listopada 2019

Nowy smartfon LG w ofercie z kartą kredytową

Najlepsze promocje kart kredytowych bez wątpienia należą do Citibanku. Zdumiewająca jest także ich różnorodność. Mamy tutaj do zdobycia m.in. cały wachlarz voucherów do różnych sklepów -  Biedronki, Leroy Merlin czy Rossmann. Teraz do tego grona dołączył smartfon LG K30 o wartości blisko 600 zł!


Okres promocji

Oferta obowiązuje do 31/01/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
 • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguje się przynajmniej 1  raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
 • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonają kartą transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2.000 PLN.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Tytułowy sprzęt LG K30 Dual Sim LMX320EMW  trafi do laureatów najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oznacza, to iż można go otrzymać szybciej w zależności od spełnienia warunków promocji. Smartfon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją. Główne cechy urządzenia to:
 • Ekran 5.45' FullVision HD+;
 • Procesor Qualcomm Snapdragon™ 425;
 • Apart główny 8MP;
 • Pamięć 2GB / 16GB;
 • Bateria 3.000mAh;
 • NFC: płatność telefonem;
 • DUAL SIM + SD card.
Sam używam podobny smartfon i mogę go z czystym sumieniem polecić.
Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Nieraz już wspominałem, iż karta kredytowa Citi Simplicity jest najlepszym tego typu narzędziem na rynku. Trudno nie skorzystać z jakiegoś wariantu jej promocji, tym bardziej, iż za darmo otrzymujemy co miesiąc pewno rodzaju pożyczkę od banku. I jedyny dylemat to na którą nagrodę się zdecydować...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz