piątek, 1 listopada 2019

Polecam Proste Zasady

Zgodnie z przewidywaniami Getin Bank ruszył dzisiaj z kolejną edycją programu poleceń. To już jest VI edycja, ale warunki niezmiennie te same. Można w niej zdobyć 500 zł, a dla nowych klientów pozostaje jeszcze bonus 50 zł za założenie konta. Jakie są te warunki?


Okres promocji

Promocja trwa od 1/11/19 do 29/02/20.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest do osób, które nie posiadały konta od 31/10/19 (to zdecydowanie najkrótsza karencji na rynku). Zasady znacząco nie odbiegają od innych tego typu programów, a więc należy złożyć wniosek o konto z podaniem kodu aktualnego klienta banku. Wymagane są zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon oraz przekazywanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą handlową niezbędnych do uzyskania nagrody. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię kod pozostawiony przez czytelników (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail zarówno osobę, która chciałaby otrzymać taki kod jak i pozostawić go dla innych). Po sfinalizowaniu umowy należy w każdym z tych kolejnych pełnych miesięcy zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z własnego konta w innym banku). Bonus dla osoby polecającej (100 zł) i dla polecanej (50 zł) zostanie wypłacony do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Osoba polecająca może w taki sposób zdobyć maksimum 500 zł, a więc bank zapłaci za 5 poleconych osób.

Przy założeniu konta osobistego można skorzystać z szeregu produktów oszczędnościowych tj.
  • Elastyczne Konto Oszczędnościowe o oprocentowaniu 2,8 % dla kwoty do 200.000 zł przez ok. 4 miesiące
  • Lokata Mobilna o oprocentowaniu 3 % dla kwoty do 10.000 zł przez 3 miesiące (tutaj można korzystać wielokrotnie, ale w danym momencie można mieć założoną tylko jedną tego typu lokatę)
  • promocyjne 3,5 % do 10.000 zł na koncie oszczędnościowym  przez 12 miesięcy przy regularnym wpływie miesięcznym w wysokości 1.000 zł.
Warunki bezpłatności konta

Sama nazwa konta tj. Konto Proste Zasady wskazuje, iż tutaj nie powinno być problemów. Rachunek jest darmowy pod warunkiem wykonania jednej płatności kartą bądź BLIKiem w poprzednim miesiącu kalendarzowym (w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 8 zł). Natomiast karta debetowa nie generuje żadnych kosztów.

Podsumowanie

Chciałoby się rzecz, iż Getin Bank nie jest taki straszny jak go malują:). A tak na poważnie to dobra opcja oszczędnościowa przy zerowych kosztach. Zaś możliwość zarobienia na założeniu konta i jego polecenia jest niewątpliwe atutem tej oferty. Polecam!

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz