środa, 13 listopada 2019

Premia 350 zł od BNP Paribas c.d.

Znowu jest fajna akcja od BNP Paribas. W zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków znowu jest do wzięcia aż 350 zł. Bez wątpienia tak "łatwa kasa" będzie łakomym kąskiem dla wielu potencjalnych klientów. Zapraszam do prześwietlenia promocji pt. "Zyskuj Jesienią".


Okres promocji

Akcja trwa od 12/11/19 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 26/11/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 3/12/19. I w ten sposób mamy już zagwarantowane 50 zł w postaci kodu do serwisu Allegro! Aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł należy dodatkowo w grudniu 2019 r. wykonać minimum 6 transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem karty płatniczej (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników). Druga nagroda w wysokości 100 zł dodatkowo wymaga wykonania minimum 10 płatności kartą (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników) i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) w styczniu 2020 r.  Trzecia nagroda w wysokości 150 zł dodatkowo wymaga wykonania minimum 10 płatności kartą (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników) i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) zarówno w lutym jak i w marcu 2020 r.

Wiadomość o przyznaniu jak i sam kod Allegro zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 13 grudnia 2019 r. Informacja o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/02/20, a przelew zostanie zrealizowany do 29/02/20. Podobnie będzie z trzecią nagrodą tj. informacja do 20/04/20, zaś wypłata do 30/04/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

Promocja pt. "Zyskuj Jesienią" z pewnością będzie szybką akcją, z której ze względu na proste warunki warto skorzystać. W ten sposób można naprawdę niewielkim kosztem (transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę) wzbogacić się aż o 350 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz