niedziela, 3 listopada 2019

Premia za wynagrodzenie w Santander

Który bank płaci za przekazywanie wynagrodzenia? Jednym z nielicznych jest Santander. Nagroda to 150 zł za otwarcie konta i przekazywanie wynagrodzenia. Swój zysk można jeszcze zwiększyć o 80 zł za skorzystanie z polecenia. Tak więc do wzięcia jest 230 zł. Są też dodatkowe bonusy dla posiadaczy rachunku. Zapraszam do prześwietlenia promocji.


Okres promocji

Akcja promocyjna od 1/11/19 do 31/01/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/11/18 do 31/10/19 .

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto z kartą i usługami elektronicznymi. Przy tym ważne jest, aby nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, jak również wyrażenie zgody na:otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK). Po finalizacji umowy należy złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia. Przez wynagrodzenia bank rozumie wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Wysokość nagrody zależy od liczby miesięcy, w których wpłynęło wynagrodzenie, ale nie będzie to więcej niż łącznie 150 zł (w przypadku jednego miesiąca będzie to 50 zł, za dwie miesiące to 100 zł, zaś wspominane 150 zł wymaga trzech miesięcy). Wynika z tego, iż do zgarnięcia pełnej puli premii najpóźniej pierwsze wynagrodzenie powinno zostać przelane w lutym 2020 r. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwszy przelew jest następny miesiąc po złożeniu dyspozycji. Wypłata nagrody nastąpi do 31/05/20.

Regulamin promocji.

80 zł za założenie konta z polecenia

Aby skorzystać z tej promocji trzeba być nowym klientem tj. nie mieć konta w banku od 1/10/18. W trakcie wnioskowania o konto należy umieścić kod polecenia obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to udostępniam swój kod - 1000491741. Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 80 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 800 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Promocja twa do 31/01/20.

Regulamin programu poleceń

Wartość dodana

Wartość dodana w tym przypadku to przede wszystkim:
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to bezpłatnie i bez limitu.
Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i niemożna jej uniknąć. Za to drugi wariant jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty.

Podsumowanie

Promocja z wynagrodzeniem jest ostatnio standardową akcją Santander. W końcu to jest już jej V edycja. Niemniej kto szuka niezłego konta i ma możliwość przeniesienia swojego świadczenia to może w dosyć łatwy sposób wzbogacić się o kilka złotych.

Załóż konto i skorzystaj z promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz