piątek, 27 grudnia 2019

100 zł za ubezpieczenie auta

Przełom roku to zwykle czas podsumowań (na to jeszcze przyjdzie kolej), ale również zakupu bądź kontynuacji ubezpieczenia auta. Wszakże duża część pojazdów jest nabywana w grudniu bądź w styczniu, kiedy odbywają się coroczne wyprzedaże poprzedniego rocznika. Zapewne każdy już zgadł, iż na tapecie jest w dalszym ciągu temat ubezpieczeń komunikacyjnych. Tym razem chciałbym prześwietlić promocję pt. "Ekstra 100 zł" organizowaną przez porowneo.pl.


Okres promocji

Promocja trwa od 23/12/19 do wyczerpania puli promocyjnych środków, lecz nie dłużej niż do 31/03/20. Po wyczerpaniu puli nagród pojawi się stosowany komunikat na stronie organizatora.

Adresaci promocji

Promocja skierowana jest do osób fizycznych (w tym prowadzących działalność gospodarczą), którzy ubezpieczą swój pojazd za pośrednictwem organizatora i zobowiążą się do opłacenia składki. Z promocji są wyłączne ubezpieczania zawarte na trzeci i kolejny pojazd jak również odnowienia ubezpieczeń zawartych za pośrednictwem organizatora.
 
Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć tytułowe 100 zł należy:
  • zawrzeć w okresie promocji umowę obowiązkowego ubezpieczenia OC za pośrednictwem organizatora i nie odstąpić od niej w ciągu pierwszych 30 dni
  • opłacić jednorazowo i w terminie wyliczoną składkę
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarciu umowy ubezpieczenia zarejestrować się w promocji, jednocześnie przy tym akceptując jej regulamin
  •  wskazać numer rachunku bankowego, na który zostanie przelana nagroda
Sam proces ubezpieczenia jest dosyć krótki i nie powinien zająć więcej niż kilka minut.

Wspomina nagroda w wysokości 100 zł trafi do uczestników, którzy spełnią warunki promocji w ciągu 5 dni roboczych (a więc po 35 dniach od zawarcia umowy ubezpieczenia).

W niniejszej promocji brane są pod uwagę następujące towarzystwa ubezpieczeniowe:
  • AVIVA
  • AXA
  • GENERALI
  • LINK 4
  • COMPENSA
  • ERGO HESTIA
Podsumowanie 

Koszt ubezpieczenia auta to zazwyczaj większa kwota niż klika złotych. Chociażby z tego względu warto porównać kilka ofert i wybrać tą dla nas najkorzystniejszą. Być może to będzie jedna z firm oferowanych tutaj, może propozycja banku Millennium okaże się lepsza, a jeszcze innym razem kontynuacja naszej umowy u obecnego ubezpieczyciela okaże się "strzałem w dziesiątkę". Te ostatnie rozwiązanie jest najlepsze w moim przypadku, niemniej nie omieszkałem sprawdzić i porównać wszystkich wymienionych tutaj opcji. To nic nas nie kosztuje, a oszczędności mogą być spore.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz