środa, 11 grudnia 2019

200 zł za założenie konta w Credit Agricole

No i doczekaliśmy się! Wystartowała nowa promocja banku Credit Agricole. Znów pani Kasia zachęca nas do przeniesienia konta z innego banku. Oczywiście nie za darmo. Oferuje przy tym 150 zł nagrody, którą to można zwiększyć o kolejne 50 zł korzystając z programu poleceń. Razem to 200 zł, a pozostaje jeszcze perspektywa 500 zł za polecenie konta innym osobom.


Okres promocji

Promocja trwa od 2/12/19 do 31/03/20.

Adresaci promocji

Z akcji może skorzystać nowy klient. Nowy klient według Credit Agricole to osoba, która nie posiadała tam żadnego konta od 1/04/18 ani nigdy nie korzystała z promocji za przeniesienie konta.

Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto, zaś po podpisaniu umowy realizować warunki promocji. Aby zdobyć nagrodę w wysokości 150 zł konieczne jest złożenie wniosku o przeniesienie konta w poprzednim banku. W zasadzie nie jest to przeniesienie rachunku, tylko jego zamknięcie. Z pewnością wiele osób posiada takie konta od odstrzału. W tymże wniosku należy również podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. Ale owe wynagrodzenie nie musi wcale wpływać na nowo otwarty rachunek z podanej firmy. Natomiast konieczne jest zapewnienie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł miesięcznie przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc już od miesiąca otwarcia konta (czyli pierwszy taki wpływ należy już zrealizować w miesiącu, w którym podpiszemy umowę). Niestety tutaj bank nie zaliczy przelewów z własnego konta w innym banku, ale jak najbardziej nadają się do tego przelewy od osoby trzeciej bądź za pomocą pośredników płatności. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po zrealizowania ostatniego wpływu.

Program poleceń

150 zł to jednak nie wszystko. Wszakże powyższą promocję można połączyć z programem poleceń banku i tym samym zgarnąć co najmniej dodatkowe 50 zł, a możne nawet i 550 zł. Jak zdobyć taką premię? W tym celu należy podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku. Oprócz tego koniecznie jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Aby skorzystać z programu poleceń nie można być posiadaczem konta w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy. Po otwarciu rachunku koniecznie jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1.000 zł lub dokonanie transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej na kwotę co najmniej 300 zł. Warunek ten należy spełniać w każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych następujących po podpisaniu umowy. Oczywiście po założeniu konta można wygenerować swój kod poleceń i polecić konto maksimum 10 osobom, co przyniesie nawet 500 zł zysku. Jak zwykle polecam pobranie kodu i jego rozpowszechnianie wśród swojej rodziny i znajomych, a przypadku braku takiej możliwości udostępnię kod któregoś z czytelników (w tym celu proszę o kontakt zainteresowanych na adres e-mail).

Regulamin programu poleceń.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 7 zł miesięcznie, zaś posiadanie karty wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Jednakże można się ich w łatwy sposób pozbyć poprzez wpływ 1.000 zł i wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK.

Wartość dodana

Wartością dodaną jest tutaj promocyjne 3 % w skali roku dla kwoty do 30.000 zł. Oferta ta dotyczy nowych klientów banku czyli osób nie posiadających rachunku od 17/09/19. Aby z niej skorzystać należy wraz z kontem osobistym otworzyć wspominane konto oszczędnościowe i czerpać korzyści przez 4 miesiące. Po owych 4 miesiącach oczywiście warto przelać środki na korzystniejszy procent gdzie indziej.

Podsumowanie

"Zimowe korzyści z kontem dla Ciebie" to rozsądna propozycja od Credit Agricole. Jest tutaj i premia i możliwość uczestnictwa w programie poleceń banku jak i niezły procent na koncie oszczędnościowym. Zaś kto już tutaj zostanie klientem, nie będzie mógł się łatwo rozstać ze względu na skuteczny dział utrzymania klienta. Sam wiem coś o tym.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Styczeń 2020 �� kodzik z 21.02.2020 to 4558346
    Dziękuję za skorzystanie i na zdrowie.

    OdpowiedzUsuń