czwartek, 16 stycznia 2020

300 zł premii od BNP Paribas

Czy ktoś stęsknił się za promocjami BNP Paribas? Jeżeli tak, to mam dla niego świetną wiadomość. Ruszyła nowa akcja pt. "Skorzystaj w nowym roku". To "skorzystanie" jest oczywiście w aspekcie finansowym. W zamian za założenie i korzystanie z konta bank przewidział nagrodę w wysokości 300 zł.


Okres promocji

Akcja trwa od 16/01/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 6/02/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 21/02/20.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł należy:
  • wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą w lutym 2020 r. (wysokość transakcji nie ma znaczenia, a więc mogą to być drobne codzienne zakupy).
Drugą, dwa razy wyższą nagrodę, a więc 100 zł otrzymamy za spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz następujących warunków:
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą zarówno minimum 300 zł w marcu jak i w kwietniu 2020 r. (ilość transakcji nie ma znaczenia, więc ważne płatność może być w jednej lub kliku transakcjach);
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł zarówno w marcu jak i w  kwietniu 2020 r.(tutaj może być wpływ z naszego konta w innym banku).
Trzecia nagroda, najwyższa, a więc 150 zł będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz następujących warunków:
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą zarówno minimum 300 zł w maju jak i w czerwcu 2020 r. (ilość transakcji nie ma znaczenia, więc ważne płatność może być w jednej lub kliku transakcjach);
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł zarówno w maju jak i w  czerwcu 2020 r. (tutaj może być wpływ z naszego konta w innym banku).
W zasadzie drugi i trzeci warunek jest taki sam i aby uzyskać pełną pulę trzeba spełniać go przez 4 miesiące.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/03/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 22/05/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/05/20. Mail o trzeciej nagrodzie zostanie przesłany do 24/07/20 i zrealizowany do końca lipca 2020 r.


Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Bywały już lepsze, ale i gorsze akcje BNP Paribas. Trudno przewidzieć w którym kierunku to pójdzie w przyszłości. Ta wymaga trochę wkładu i czasu, niemniej nagroda w gotówce powinna to nam jak najbardziej wynagrodzić.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz