wtorek, 14 stycznia 2020

300 zł za konto w Santander i 530 zł w pozostałych promocjach!

To może być HIT. To z pewnością będzie HIT. 300 zł za spełnienie prostych warunków związanych z założeniem konta. Mało? 80 zł za skorzystanie z polecenia. Mało? 150 zł za przelew wynagrodzenia. Mało? 300 zł za opłacenia rachunków. Razem to aż 830 zł! Z uwagi na to, iż kwota nie jest najniższa to i wpis nie będzie należał do tych najkrótszych. Zapraszam dalej.


Okres promocji 

Promocja trwa od 13/01/20 do 29/02/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 13.01.19 r. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne i nie dyskwalifikuje z uczestnictwa w promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Konieczna jest akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na ujawnienie tajemnicy bankowej (w celu rozliczenia promocji z jego współorganizatorem, jakim jest eBroker). Kolejnym etapem jest już sam wniosek o konto z kartą. Należy go złożyć za pomocą wygenerowanego dla nas linku, otrzymanego na adres poczty elektronicznej. Wraz z wnioskiem niezbędne jest wyrażenie poniższych zgód:
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych,
  • na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
  • na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
  • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
Ostateczny termin na zawarcie umowy upływa z dniem 15/03/20.

A teraz czas na warunki do uzyskania premii, a są one banalnie proste. Pierwsza część bonusu w wysokości 200 zł wymaga jedynie wykonania 5 płatności kartą lub BLIKiem w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych bądź w internecie. Ten warunek należy spełnić dwukrotnie - w dwóch następujących po sobie miesiącach (a więc w styczniu i lutym lub w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu). Druga część bonusu czyli tym razem 100 zł otrzymamy za zapewnienie wypływów na łącznie 1.000 zł do 30/04/20 (może to być jednorazowy wpływ lub kilka mniejszych).  Organizator promocji powiadomi laureatów do 15/05/20. Wówczas w ciągu 7 dni należy uzupełnić dane do odbioru premii, a sam przelew trafi na wskazane konto do 31/05/20.

80 zł za założenie konta z polecenia

Wspominaną wyżej promocje można połączyć z poleceniem konta i tym samym zdobyć dodatkowe 80 zł. Aby skorzystać z tej programu poleceń trzeba być nowym klientem tj. nie mieć konta w banku od 1/10/18. W trakcie wnioskowania o konto należy umieścić kod polecenia obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny bądź przyjaciół. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to udostępniam swój kod - 1000491741 i z góry dziękuję za skorzystanie. Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (te zgody pokrywają się z promocją 300 zł)  jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 80 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 800 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Obecna edycja promocji twa do 31/01/20.

Regulamin programu poleceń

150 zł za przelew wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy nie mieć tutaj konta od 1/11/18 i złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia. Istotne, aby to zrobić najpóźniej w następnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta. Przez wynagrodzenia bank rozumie wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Wysokość nagrody zależy od liczby miesięcy, w których wpłynęło wynagrodzenie, ale nie będzie to więcej niż łącznie 150 zł (w przypadku jednego miesiąca będzie to 50 zł, za dwie miesiące to 100 zł, zaś wspominane 150 zł wymaga trzech miesięcy). Wynika z tego, iż do zgarnięcia pełnej puli premii najpóźniej pierwsze wynagrodzenie powinno zostać przelane w lutym 2020 r. Wypłata nagrody nastąpi do 31/05/20. Promocja trwa do 31/01/20.

Regulamin promocji za wpływ wynagrodzenia.

Wartość dodana

Wartość dodana w tym przypadku to przede wszystkim:
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. Niemniej ja już dzięki temu "kilka złotych" zyskałem.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to bezpłatnie i bez limitu.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i niemożna jej uniknąć. Za to drugi wariant jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty (co pokrywa się z częścią warunków promocj). Wypłata z firmowych bankomatów jest bezpłatna, zaś z obcych  wiąże z opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Bardzo dobra promocja, gdyż przy niewielkim wysiłku można zgarnąć całkiem pokaźną kwotę. Połączenie wyżej opisanych akcji też raczej nie jest problem. A komu jeszcze mało to może skorzystać z promocji karty kredytowej.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe pieniądze skorzystaj z mojego kodu polecającego: 1016355711 - wpisz go podczas składania wniosku o otwarcie konta Santander na stronie: https://www.santander.pl/programy-lojalnosciowe/polecam-bank. Użyj tego kodu i zgarnij 50 zł za darmo :)

    OdpowiedzUsuń