piątek, 31 stycznia 2020

Konto z premią od mBank

mBank zaprezentował kolejną, już VIII edycję eKonta z premią. Wysokość nagrody to 150 zł. Sposób jej uzyskania jest bardzo łatwy, bowiem składa się na to szybki przelew i transakcje kartą. 


Okres promocji

Akcja trwa od 31/01/20 do 27/05/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku (ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Konieczne przy tym jest zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Nagrodą w promocji jest 150 zł. Aby zgarnąć 100 zł należy zapewnić szybki wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1.000 zł. Powinien on być zrealizowany w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Najprościej to spełnić poprzez przelew z naszego konta w innym banku (nie mogą być to środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem). Oprócz tego wymagane jest wykonanie 5 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Należy je zrealizować do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia trafi na nasze konto w kolejnym miesiącu. Aby zdobyć pozostałe 50 zł należy owe operacje powtórzyć w drugim pełnym miesiącu po miesiącu, w którym został utworzony rachunek. Zaś w kolejnym miesiącu trafi do nas przelew we wspominanej wyżej kwocie. Aby to zobrazować wklejam tutaj odpowiednią grafikę:
W ramach promocji można również skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,6 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 20.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania upływa z dn. 31/08/20. Aby zyskać wspomniane 2,6 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak jedna transakcja kartą w miesiącu, aby tej uniknąć tej opłaty.

Podsumowanie

Kolejna edycja promocji mBank jest bardzo zbliżona do poprzedniej. Mamy tutaj i nagrodę za spełnienie warunków w postaci wpływu i transakcji kartą jak i niezłą ofertę dla oszczędzających. Warto to rozważyć.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz