niedziela, 19 stycznia 2020

Zakupy do pełna od Santander Consumer Bank

Idealna karta dla kierowców to slogan reklamowy TurboKARTY. Produkt ten to karta kredytowa Santander Consumer Bank. Co w niej takiego idealnego? Otóż generuje zwrot w postaci 3 % wydatków na stacjach paliw oraz 1 % za wszystkie inne bezgotówkowe transakcje (również internetowe). Dzięki temu można zyskać 30 zł w miesiącu (a dokładniej w okresie rozliczeniowym), co daje 360 zł w skali roku. Z uwagi na to, iż może być dobrym uzupełnieniem naszego portfela warto się jej przyjrzeć bliżej.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/07/15 do odwołania.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które złożą wniosek o kartę i wyniku pozytywnej decyzji podpiszą z bankiem umowę.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem otrzymania zwrotu jest terminowe spłacanie zadłużenia na karcie. I to w zasadzie tylko tyle! Premia pod nazwą "Twoje oszczędności" jest księgowana na rachunku karty w dniu generowania zestawienia i dotyczy transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym. Dodatkowa TurboKARTA oferuje bezpłatny pakier car assistance (m.in. pomoc w przypadku awarii bądź kradzieży samochodu).

Warunki bezpłatności karty

Posiadanie karty wiąże się z co miesięczną opłatą w wysokości 4,90 zł. Jednakże wydatek w kwocie min. 1.000 zł zwalnia z niej, więc w takim przypadku może ona dla nas  jednocześnie "zarabiać" i być darmowa.

Podsumowanie

To kolejna propozycja nieco tańszych zakupów paliwa, ale również karta ta może przydać się do codziennych zakupów. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz