czwartek, 13 lutego 2020

100 zł z kartą kredytową w mBank

Po dłuższym okresie mBank powrócił do promocji swojej karty kredytowej Mastercard Standard. Za jej wyrobienie do zdobycia jest nagroda o wartości 100 zł. Jest nią bon do sklepów Decathlon.


Okres promocji

Promocja pt. "Karta kredytowa z bonem do Decathlonu" trwa od 6/02/20 do wyczerpania puli 450 szt., lecz nie dłużej niż do 31/03/20.

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która nie posiada karty kredytowej w mBanku.

Warunki uczestnictwa

W zasadzie jedynym warunkiem jest zawarcie umowy o kartę kredytową Mastercard Standard w okresie promocji. We wniosku (za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej bądź strony www) o jej wydanie należy zaakceptować regulamin opisywanej promocji. Nie radzę z decyzją zbyt długo zwlekać, gdyż musimy przy tym zmieścić się w gronie pierwszych 450 osób. Po wyczerpaniu tej puli bank zamieści stosowną informację na swojej stronie www. Również tam można sprawdzić aktualną dostępność nagród. Sama nagroda trafi do nas w postaci elektronicznej w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji (tj. zawarcia umowy o kartę) i będzie ważna do 8/08/20.

Warunki bezpłatności karty

W ramach tej promocji wydanie karty jest bezpłatne (standardowo to koszt 30 zł). Natomiast występuje opłata roczna w wysokości 70 zł. Aby jej uniknąć w ciągu roku należy wydać 12.000 zł bądź wykonać 240 transakcji.

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o kartę kredytową nie jest to najwyższa nagroda. W porównaniu do najlepszych do tego promocji wygląda nawet słabo. Ale może być łatwym kąskiem dla aktualnych klientów banku, gdyż w dużej części przypadków wymaga jedynie kilku kliknięć. Zaś kto jeszcze nie ma konta w mBanku ma to wyboru premię: 150 zł lub 300 zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz