wtorek, 18 lutego 2020

100 zł za oszczędzanie w ING

Gdzie warto oszczędzaćW ING Bank Śląski pojawiła się ciekawa promocja. Promocja z tych, które najbardziej lubię. Bowiem wiąże się z oszczędzaniem, a nie wydawaniem. Otóż w zmian za 3 wpłaty po min. 100 zł na cel oszczędnościowy bank nagrodzi nas premią w wysokości 100 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 18/02/20 do 8/03/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które posiadają rachunek w ING Bank Śląski i na 16/02/20 nie mają założonego celu oszczędnościowego.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy się do niej zapisać poprzez złożenie wniosku w Moim ING oraz zaakceptowanie regulaminu. Następnie w okresie promocji trzeba założyć minimum jeden cel oszczędnościowy na posiadanym albo otwartym w czasie promocji koncie oszczędnościowym. Wtedy pozostanie nam już odkładanie pieniędzy. Do 10 czerwca 2020 r. muszą być wykonane minimum 3 wpłaty (przelew lub wpłata gotówki) w wysokości minimum 100 zł w różnym miesiącach (np. marzec, kwiecień, maj) na tym celu oszczędnościowym. 

Nagroda zostanie przekazana, jeżeli na 10 czerwca 2020 r. będziemy posiadać cel oszczędnościowy założony w  promocji z saldem minimum 300 zł. Jej wpłata nastąpi na konto oszczędnościowe do 24/06/20.

Podsumowanie

Bardzo fajna akcja, z których niejako słynie ING Bank Śląski. Jest to bank, który często organizuje promocje dla obecnych klientów. Kto nim jeszcze nie jest może to szybko zmienić, a dodatkowo zarobić 160 zł w opcji dla osób młodych i "trochę" starszych.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz