środa, 12 lutego 2020

200 zł za kartę kredytową BNP Paribas

BNP Paribas postanowił tym razem promować swoją kartę kredytową. Do zyskania jest 200 zł w formie bonów do wybranych sklepów. Ale jak tą akcję połączy się z promocją konta to już robi nam się 500 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/02/20 do 31/03/20.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do osób, które od 1/08/18 nie miały zawartej umowy o kartę kredytową BNP Paribas.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Po pomyślnym przejściu całego procesu i podpisaniu umowy o kartę, przyjdzie czas na spełnienie warunków promocji. Są nimi transakcje kartą na kwotę minimum 1.000 zł i zalogowanie się do bankowości internetowej bądź mobilnej. Za każdy z pierwszych 4 pełnych miesięcy kalendarzowych, w których zostaną one zrealizowane otrzymamy nagrodę w postaci 15.000 punktów w programie mamBONUS. Punkty te są warte 50 zł, co daje 200 zł na cały okres promocji. Można będzie je wymienić m.in. na voucher zakupowy do Allegro, RTV EURO, H&M, Douglas, e-Bilet. Odebranie nagród będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia, zaś nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.

Warunki bezpłatności karty

Karta kredytowa kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, więc lepiej to zrobić po tym terminie.

Podsumowanie

Sama promocja karty kredytowej nie jest jakaś wystrzałowa, ale w pakiecie z kontem to może być swoiste "500 +". Tym plusem jest dodatkowa promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej otrzymamy 1.500 punktów we wspomnianym wcześniej programie mambonus.pl. A więc na starcie mamy już drobną nagrodę, która może też wzrosnąć poprzez zbieranie punktów poprzez dokonywanie płatności (1 zł = 2 pkt). A te na pewno będą, bowiem musimy je wykonywać w celu spełnienia warunków promocji.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz