piątek, 14 lutego 2020

30 % zwrotu na pyszne.pl w dniach 14-16 luty

Ponownie jest dostępna promocja ze zwrotem w wysokości 30 % transakcji na pyszne.pl. Tak duży zwrot można zyskać jedynie w ten weekend (14/02/20-16/02/20). Oferta jest ważna do wyczerpania puli promocyjnej i nie wiąże się z innymi promocjami. Głodnych i spragnionych zapraszam do dalszej części wpisu.


30 % zwrot zostanie naliczony w przypadku zamówienia poprzez przejście z linku programu Refunder. Innym słowy z Refunder należy przejść wprost na pyszne.pl i tam złożyć zamówienie.

Refunder to strona typu cashback rodem ze Skandynawii. Jej hasło reklamowe to: "Inteligentne zakupy razem z Refunder". Zasada jej działania nie odbiega od innych tego typu programów, o których wspominałem we wcześniejszych wpisach. W zmian za przejście poprzez refunder.pl do konkretnego sklepu online i wykonanie tam transakcji zostaniemy nagrodzeni zwrotem w wysokości określonego procenta naszych wydatków. Aktualnie do wyboru jest ponad 750 sklepów. Cena towarów jest w nich taka sama jak w przypadku transakcji z pominięciem programu cashback. Warto więc na tym korzystać i w rezultacie mieć nieco tańsze zakupy. Ja to robię z powodzeniem już od dłuższego czasu. Za każdym razem zwrot jest naliczany i okładany na koncie Refunder przypisanym do profilu użytkownika, a po uzbieraniu 45 zł można go wypłacić na swoje konto bankowe bądź na konto PayPal. Czasem trochę czasu to trwa, ale w głównej mierze zależy od skali naszych wydatków.

Dobrze to obrazuje poniższa grafika:


Uczestnictwo w programie jest darmowe, więc szkoda "przy okazji" nie korzystać z tego typu bonusów.

Smacznego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz