piątek, 14 lutego 2020

Korzystaj i zdobądź 200 zł

Wystartowała kolejna akcja specjalna Banku Millennium. Do zdobycia jest 200 zł premii. Jednocześnie trzeba dodać, iż warunki do spełnienia są tutaj bardzo proste.


Okres promocji

Promocja trwa od 13/02/20 do 27/03/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalne Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Ostateczny termin zawarcia umowy upływa z końcem marca 2020 r. Składając wniosek o konto z kartą należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać za pośrednictwem kuriera bądź w wybranym oddziale. Wybierając tą drogą metodę należy zwrócić uwagę, aby to była kontynuacja wniosku internetowego.

Pierwszą wymaganą czynnością w promocji jest aktywacja aplikacji mobilnej do 30/06/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z tych 3 miesięcy).

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana do 20/07/20. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu wpływ min. 1.000 zł i jedną płatność kartą bądź BLIKiem. To też większość warunków promocji:)
 
Wartość dodana

Oprócz gwarantowanych premii Bank Millennium to przede wszystkim dobra oferta dla oszczędzających (konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 2,7 % w skali roku dla kwoty do 100.000 zł z którego można korzystać w zasadzie non-stop, IKE w formie lokaty z oprocentowaniem 3 % co jest odpowiednikiem około 3,7 % na zwykłej lokacie, lokata urodzinowa o oprocentowaniu 3 % w skali roku do 10.000 zł), karty kredytowe ze zwrotem 5 % za płatności w wybranych punktach handlowych, darmowy limit w koncie (7 dni w miesiącu), praktyczne funkcje w aplikacji mobilnej i proklienckie podejście.

Podsumowanie 

Niezwykle fajne konto, a do tego łatwe 200 zł. Tak można najkrócej scharakteryzować tą promocję. Po odebraniu premii warto zostać tutaj trochę dłużej i korzystać z licznych jego atutów.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Oprócz wspomnianych 200 zł można w tej promocji jeszcze zdobyć 2 bilety do kina sieci Helios. W tym celu należy złożyć wniosek o konto do 13/03/20, a umowę podpisać do 17/03/20. Dodatkowych warunków przy tym nie ma.

    OdpowiedzUsuń