piątek, 14 lutego 2020

Nowy smartfon LG w ofercie na start z kartą kredytową Citi Simplicity

No i mamy. Wystartowała II edycja promocji karty kredytowej Citi Simplicity, w której do zdobycia jest smartfon marki LG. Jeżeli ktoś potrzebuje nowego aparatu to ta okazja jest dla niego.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 4/02/20 do 31/03/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest, aby uczestnik:
 • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę  przynajmniej 1 raz zalogował się za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
 • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonał transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2.000 PLN.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Tytułowy sprzęt LG K30 Dual Sim LMX320EMW  trafi do laureatów najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oznacza, to iż można go otrzymać szybciej w zależności od spełnienia warunków promocji. Smartfon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją.

Główne cechy urządzenia to:

 • Ekran 5.45' FullVision HD+;
 • Procesor Qualcomm Snapdragon™ 425;
 • Apart główny 8MP;
 • Pamięć 2GB / 16GB;
 • Bateria 3.000mAh;
 • NFC: płatność telefonem;
 • DUAL SIM + SD card.

Sam ciągle używam podobny smartfon i mogę go z czystym sumieniem polecić. Wartość nagrody to około 600 zł.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć lub też wcale nie uruchamiać.

Podsumowanie

To już druga edycja tej promocji. I muszę przyznać, iż należy ona do jednych z najlepszych na rynku. Mam tutaj na myśli zarówno nagrodę jak i samą kartę kredytową.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz