czwartek, 5 marca 2020

200 zł za konto w Alior Bank w ramach MoneyManii

Z przyjemnością opisuje się dobre oferty. Ta z pewnością do nich należy. W zamian za założenie konta w Alior Bank i spełnienie prostych warunków otrzymamy 200 zł.


Okres promocji

Akcja trwa od 2/03/20 do 30/04/20.

Adresaci promocji

Z promocyjnej oferty nie mogą skorzystać osoby, które w ostatnim roku od złożenia wniosku posiadały konto (również walutowe) bądź Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego (w tym walutowego), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z oferty. 

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na promocyjnej stronie. W dalszej kolejności konieczne jest złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Niezbędne jest tutaj wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji. Po podpisaniu umowy nadejdzie czas na spełnienie właściwych warunków, a są to:

 • zapewnienie wpływów na łączną sumę 500 zł  (może to być przelew z naszego konta w innym banku);
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej (wyłączone są z tego różnego rodzaju "ułatwiacze" obrotu kartą, niemniej zwykłe płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych bądź w internecie  spełnią ten warunek, kwota transakcji jest tutaj dowolna);
 • zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej.

Powyższe warunki trzeba spełniać w każdym z trzech miesięcy po miesiącu założenia rachunku. 

Przykładowo, jeżeli konto założymy w marcu to trzeba będzie je realizować w kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. 

Do obioru premii konieczne jest uzupełnienie numeru nowo założonego konta w swoim profilu na stronie MoneyManii do 31/08/20. Oczywiście można to zrobić o wiele wcześniej.

Informacja o zdobyciu nagrody jak i jej wypłata jest uzależniona od realizacji warunków promocji:

 • do uczestników, który założą konto w marcu i spełnią warunki promocji, mail powiadamiający zostanie przesłany do 31/07/20, zaś przelew do 7/08/20;
 • do uczestników, który założą konto w kwietniu i spełnią warunki promocji, mail powiadamiający zostanie przesłany do 28/08/20, zaś przelew do 4/09/20;
 •  do uczestników, który założą konto w maju i spełnią warunki promocji, mail powiadamiający zostanie przesłany do 25/09/20, zaś przelew do 2/10/20.

Warunki bezpłatności konta

Samo konto może kosztować 10 zł, lecz można tego uniknąć poprzez jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł (pokrywa to promocyjny wpływ w wysokości 500 zł). Dodam też, iż dla osób do 26 roku konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Zaś karta do konta generuje opłatę 5 zł (i to już niezależnie od wieku), którą niweluje wykonanie za jej pomocą płatności na sumę co najmniej 300 zł.

Wartość dodana

Oferta Alior Bank jest na tyle szeroka, iż trafi w gusta każdego. Mam tutaj na myśli wybór korzyści. To dodatkowe opcje, które można samodzielnie włączać i wyłączać według własnych upodobań. Dwie wybrane korzyści są bezpłatne, zaś każda kolejna wiąże się z opłatą 3,50 zł miesięcznie.
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3 % do kwoty 20.000 zł, przy czym od 1/04/20 konieczne jest również wydanie 300 zł miesięcznie kartą, w przeciwnym razie będzie to tylko 2 %)
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
 • Bezpłatne bankomaty za granicą 
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
 • Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (1 % wartości transakcji przy czym można zyskać maksymalnie 20 zł w miesiącu)
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą
 • Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
 • Pakiet bezpłatnych powiadomień
 • Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
 • Brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych

Osobiście korzystam z opcji wyższego oprocentowania i zwrotu za płatności zbliżeniowe telefonem.

Dla oszczędzających jest jeszcze opcja (już poza wyborem korzyści) Konta Mega Oszczędnościowego. Jego charakterystyka to 2,5 % (przy wpływach na konto osobiste) w skali roku do 100.000 zł przez 3 miesiące.

Podsumowanie

Według mnie Konto Jakże Osobiste jest godne polecenia. Jedyną niedogodnością są tutaj warunki jego bezpłatności, ale kto je spełnia może jeszcze wychodzi na swoje (ze względu na zwrot wysokości 1 %).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz