piątek, 6 marca 2020

250 zł za konto z bonusem w Santander

Wystartowała kolejna już akcja promocyjna Konta Jakie Chcę z Bonusem. Tym razem do zyskania jest 200 zł, a przy połączeniu jej z programem poleceniem wysokość nagrody wrasta do 250 zł.


Okres promocji 

Promocja trwa od 5/03/20 do 15/04/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 5/03/19. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne i nie dyskwalifikuje z uczestnictwa w promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Konieczna jest akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na ujawnienie tajemnicy bankowej (w celu rozliczenia promocji z jego współorganizatorem, jakim jest pośrednik finansowy eBroker). Kolejnym etapem jest już sam wniosek o konto z kartą. Należy go złożyć za pomocą wygenerowanego dla nas linku, otrzymanego na adres poczty elektronicznej. Wraz z wnioskiem niezbędne jest wyrażenie poniższych zgód:
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych,
  • na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
  • na kontakt telefoniczny w celach marketingowych,
  • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 
Ostateczny termin na zawarcie umowy upływa z dniem 30/04/20.

Czas na warunki do uzyskania premii, a te są one bardzo proste. Pierwsza część bonusu w wysokości 100 zł wymaga jedynie wykonania 5 płatności kartą lub BLIKiem w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych bądź w internecie. Ten warunek należy spełnić dwukrotnie - w dwóch następujących po sobie miesiącach do 31/07/20 (a więc w marcu i kwietniu lub w kwietniu i maju lub w maju i czerwcu lub w czerwcu i lipcu). Drugą część bonusu, czyli kolejne 100 zł otrzymamy za zapewnienie wypływów na łącznie 1.000 zł do 31/07/20 (może to być jednorazowy wpływ lub kilka mniejszych, także z naszego konta w innym banku).  Organizator promocji powiadomi laureatów do 10/08/20. Wówczas w ciągu 7 dni należy uzupełnić dane do odbioru premii, a sam przelew trafi na wskazane konto do 31/08/20.

50 zł za założenie konta z polecenia

Wspominaną wyżej promocje można połączyć z poleceniem konta i tym samym zdobyć dodatkowe 50 zł. Aby skorzystać z tej programu poleceń trzeba być nowym klientem tj. nie mieć konta w banku od 1/02/19. W trakcie wnioskowania o konto należy umieścić kod polecenia obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny bądź przyjaciół. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to udostępniam swój kod - 1000491741 i z góry dziękuję za skorzystanie. Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną  jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody).

Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Obecna edycja promocji twa do 30/04/20.

Regulamin programu poleceń

Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanej promocji z 250 zł to przede wszystkim:

  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. Ale i tak trzeba to docenić.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to bezpłatnie i bez limitu.
  • Lokata mobilna o oprocentowaniu 2,5 % - jednorazowy 4-miesięczny depozyt dla kwoty od 1.000 do 20.000 zł.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Z kolei karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie można jej uniknąć. Za to drugi wariant dla mnie jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty.

Podsumowanie

Jak wynika to z opisu jest to dosyć wszechstronny bank, więc warto rozważyć tutaj posiadanie konta. Warunki promocji są bardzo proste do zrealizowania, a sama nagroda jest tylko jednym z wielu bonusów.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Ze względu na sytuację zagrożenia epidemicznego założenie konta jest możliwe przez rozmowę video z konsultantem. Po tym karta zostanie dostarczona pocztą, a warunki promocji można spełniać przez internet.

    OdpowiedzUsuń