poniedziałek, 2 marca 2020

3 % zwrotu za płatności kartą kredytową Credit Agricole

Credit Agricole wystartował z II edycją promocji pt. "Radość działa zbliżeniowo". I podobnie jak w pierwszej, za wyrobienie karty i płatności przy pomocy telefonu do zyskania jest aż 300 zł.


Okres promocji

Akcja trwa od 1/03/20 do 10/04/20.

Adresaci promocji 

Promocja jest skierowana osób, które nie posiadają ani w ciągu ostatnich 2 lat (tj. poprzedzających przystąpienie do promocji) nie posiadały żadnej z wymienionych kart:
  • Credit Agricole Visa Gold / Mastercard Gold
  • Credit Agricole Visa Silver / Mastercard Silver
  • Credit Agricole Visa Standard / Mastercard Standard

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o jedną ze srebrnych bądź złotych kart kredytowych. Następnym etapem jest podpisanie umowy wraz z "Potwierdzeniem przystąpienia do promocji". Po otrzymaniu plastiku trzeba go dodać do portfela Google Pay lub Apple Pay na swoim telefonie. Tylko taki sposób płatności (przy użyciu urządzenia mobilnego) bank będzie premiował w postaci 3 % zwrotu od wszystkich transakcji. Zwroty będą pojawiały się na rachunku karty kwartalnie do maksymalnej kwoty 75 zł. Oznacza to, iż w ciągu trzech miesięcy najlepiej wydawać ok. 2.500 zł, co zapewni nam pełną kwotę zwrotu. Regulamin przewiduje cztery okresy rozliczeniowe w następujących terminach:
  • I okres rozliczeniowy - od 1/03/20 do 30/06/20
  • II okres rozliczeniowy - od 1/07/20 do 30/09/20
  • III okres rozliczeniowy - od 1/10/20 do 31/12/20
  • IV okres rozliczeniowy - od 1/01/21 do 31/03/21

Bonus będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. W  promocji "Radość działa zbliżeniowo" można zostać łącznie do 300 zł.

Na koniec tego warto dodać, iż przyznanie karty kredytowej jest uzależnione od naszej zdolności kredytowej i podlega ocenie analityków banku.

Warunki bezpłatności karty

Tak jak wspomniałem wyżej do promocji kwalifikuje się srebrna i złota karta, niezależnie od organizacji płatniczej (Visa czy Mastercard). Skupię się na tańszej z nich, a mianowicie srebrnej. Jej wydanie jest bezpłatne. Jedyny koszt to opłata w wysokości 7,90 zł miesięcznie. Jednakże wydanie w miesiącu 700 zł zwalnia z tej opłaty, a jednocześnie w dużej mierze spełnia warunki promocji. W rezultacie może ona być bezpłatna, więc dla spełnienia warunków promocji rekomenduję właśnie tą kartę.

Podsumowanie

Pierwsza edycja tej promocji cieszyła się dosyć dużym zainteresowaniem. Sam z niej skorzystałem (u mnie udało się wszystko załatwić przez telefon i internet) i już "wyrabiam zwroty". Zapewne nie inaczej będzie w tej edycji. Natomiast kto tutaj nie ma jeszcze konta to zapraszam po 200 zł za jego założenie. Może w ten sposób zapewnić sobie dodatkowe "500 plus" od banku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz