wtorek, 3 marca 2020

720 zł zwrotu za paliwo w Citibank

Citibank jest znany z różnorodnych promocji swojej karty kredytowej. Nie inaczej jest teraz. Akcja skierowana jest do wszystkich, ale to kierowcy mogą tutaj zyskać najwięcej. Nagroda to aż 720 zł w ciągu 3 lat.


Okres promocji

Promocja obowiązuje od 5/02/20 do 31/08/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku żadnej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citibank-BP Motokarta. Jeżeli po kontakcie z konsultantem przedstawimy dokument potwierdzający nasze dochody to będziemy mogli korzystać z promocji przez 36 miesięcy. W innym przypadku ten okres będzie krótszy i ograniczy się do 30 miesięcy.

Niezależnie od tego, w każdym z nich można uzyskać nagrodę w wysokości 20 zł. W tym celu konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł, w tym min. 250 zł na stacjach BP w Polsce.  Odbiór nagrody będzie możliwy najszybciej w trzy dni robocze po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Niemniej będzie to można zrobić zbiorczo, gdyż wypłata może obejmować maksymalnie 12 pełnych okresów rozliczeniowych (a więc jest opcja comiesięczna lub też po uzbieraniu większej kwoty). W tym celu wystarczy zlecić  wypłatę na rachunek karty w serwisie bankowości internetowej Citibank online. Warto dodać, iż w tej promocji ewentualna nadpłata karty nie będzie generowała dodatkowych kosztów, co zazwyczaj ma tutaj miejsce.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citibank-BP Motokarta?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citibank-BP Motokarta

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie, bo inaczej będzie się to wiązało się z opłatami. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć lub też wcale nie uruchamiać.

Podsumowanie

Promocja dla tych, którzy regularnie tankują swój samochód na stacjach BP. Przy okazji warto przy tym zbierać punkty Payback. Jeżeli chodzi o mnie to ze względu na dosyć nieregularne wizyty na stacjach bardziej mi pasuje promocja "spożywcza" karty tego banku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz