czwartek, 26 marca 2020

Zbiórka na walkę z COVID-19

Zazwyczaj na łamach bloga opisuję okazje związane z dodatkowym zarobkiem bądź oszczędzaniem. Tym razem chciałbym zachęcić Was do ich wydawania. Jednakże nie będzie to bezsensowne wydawanie, ale zbiórka na cel jakim jest "Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt".


Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Siepomaga i dotyczy całej Polski. W chwili publikacji tego wpisu zebrano już ponad 17,5 mln złotych. Z uzbieranej kwoty na bieżąco będzie zamawiany sprzęt, tak teraz niezbędny dla wszystkich ośrodków medycznych. 

Akcję można wesprzeć w każdej chwili właściwie dowolną kwotę poprzez przelew, płatność kartą lub BLIKIEM. Można to też połączyć z wymaganym obrotem bądź ilością transakcji kartą ustaloną przez nasz bank. Alternatywą jest wysłanie wiadomości SMS na numer 72365 o treści "SIEPOMAGA" (2,46 zł).

Oczywiście oprócz dobrowolnej wpłaty namawiam wszystkich do odpowiedzialnego zachowania, na czele z higieną osobistą i ograniczeniem kontaktów do niezbędnego minimum.

Na koniec wrzucę jeszcze link do tłumaczenia ciekawego artykułu autorstwa Tomasa Pueyo: Koronawirus: Młot i Taniec, w którym jest wyjaśniona zasadność różnego rodzaju ograniczeń i zachowań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz