środa, 22 kwietnia 2020

100 zł za ubezpieczenie auta

Tym razem promocję związaną z ubezpieczeniem auta proponuje nam mBank. Za zakup pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC bank nagrodzi nas premią w wysokości 100 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 23/03/20 do 5/05/20.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest do klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających datę rozpoczęcia promocji, nie posiadali pakietu ubezpieczenia OC i AC zawartego za pośrednictwem mBanku.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu wspominanego wyżej ubezpieczenia poprzez serwis transakcyjny bądź aplikację mobilną banku. Za spełnienie tego warunki nastąpi jednorazowy zwrot w wysokości 100 zł. Ów zwrot zostanie wypłacony na rachunek uczestnika promocji, z którego bank pobrał składkę za pakiet ubezpieczenia OC i AC, w terminie do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym rozpoczęła się ochrona ubezpieczenia.
Podsumowanie

Partnerem promocji jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. Jak zawsze przy takich akcja ich opłacalność jest sprawą indywidualną. Także w tym przypadku zachęcam jedynie do rozważenia takiej opcji i wybrania najkorzystniejszego rozwiązania. Przy okazji chciałbym nadmienić, iż cały czas jest dostępna opcja z założeniem konta, w której nagrodą jest 150 zł.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz