czwartek, 21 maja 2020

150 zł z kontem Przekorzystnym w Pekao

Niedługo trzeba było czekać na nową promocję Pekao. W przeciwieństwie, do największego polskiego banku PKO BP, bank z żubrem ostatnio stale premiuje założenia konta. Tym razem można zdobyć 150 zł. Dodatkowym wabikiem jest program poleceń, w którym do zdobycia jest 150 zł. Zaś wisienką na torcie jest lokata o oprocentowaniu 3 %. To wszystko można mieć bez wychodzenia z domu.


Okres promocji

Promocja trwa od 21/05/20 do 30/06/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie miała konta osobistego lub konta oszczędnościowego lub lokaty terminowej w Pekao w żadnym dniu od 1/01/19 do 20/05/20

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto, a następnie zawrzeć umowę o konto wraz z kartą i aplikacją mobilną PeoPay.  Ważne, aby we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybrać opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub przez aplikację mobilną. Tylko sposób zawarcia umowy online pozwoli nam zgarnąć premię.

Aby zdobyć 100 zł należy w każdym z 4 miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na nowo otwarty rachunek w kwocie minimum 500 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku),
  • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty lub aplikacji PeoPay (zwykła płatność w punkcie handlowo-usługowym),
  •  zalogować się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Więc, jeżeli rachunek zostanie założony w maju, to te warunki należy realizować w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Wypłata nagroda nastąpi w postaci przelewu na nasze konto do 30/11/20.

Druga część nagrody wynika z nieco innej promocji, ale warunki do jej zdobycia są bardzo proste. Wystarczy, iż do 30/06/20 dokonamy rejestracji swojej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Za to w ciągu 14 dni roboczych otrzymamy 1.000 punktów powitalnych. Kolejne 2.400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay. Powinny się one pojawić na naszym koncie w programie w ciągu 30 dni od spełnienia warunków. Daje to w sumie 3.400 punktów, które będą ważne przez 6 miesięcy. Można je wymienić na nagrody o wartości 50 zł.

Wartość dodana

Tą wartością jest promocyjna lokata o oprocentowaniu 3 % w skali roku. Jej czas trwania to 3 miesiące. Aby z niej skorzystać należy ją założyć za pośrednictwem aplikacji do końca czerwca 2020 r. Kwota minimalna lokaty to 1.000 zł, a maksymalna sięga 10.000 zł.

Program poleceń

Na wstępie zaznaczyłem, iż jest możliwość zyskania 1.500 zł w programie poleceń. Bank zapłaci nam 100 zł od każdego poleconego klienta (a więc jest premiowane 15 poleceń). W tym przypadku polecana osoba nie dostanie nic, ale przecież dla niej jest przeznaczona wyżej opisywana promocja z łączną nagrodą 150 zł.

Aby zostać polecającym należy być posiadaczem dowolnego rachunku osobistego Pekao w złotych oraz mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną. Jeżeli te warunki spełniamy to należy do 30/06/20 zarejestrować się na stronie programu poleceń i uzyskać kod polecający. Będzie to nasz numer telefonu podany w banku. Konieczne jest również zaznaczenie wszystkich (oprócz ostatniej) zgód. Przy tym należy spełniać warunki aktywności poprzez zapewnienie jednorazowego wpływu na swój rachunek w wysokości min. 500 zł, wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą oraz zalogowanie się do aplikacji PeoPay.

Regulamin programu.

Warunki bezpłatności konta

Opłata za prowadzenie konta to 6 zł miesięcznie, lecz można jej łatwo uniknąć poprzez wypływ na konto minimum 500 zł miesięcznie. Podobnie łatwo można się pozbyć opłaty za kartę (3 zł) przez zaledwie jedną płatność kartą lub PeoPay w miesiącu. Dla osób do 26 roku zarówno konto jak i karta jest bezwarunkowo darmowe. Trzeba tutaj dodać, iż aplikacja mobilna jest niezbędna w dalszym funkcjonowaniu konta, bo jest ona jedynym darmowym narzędziem do autoryzacji transakcji. Wszystko przez to, iż bank pobiera opłatę w wysokości 0,20 zł za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24. Za darmo pieniądze wypłacimy z bankomatów Pekao oraz z dwóch dowolnych tego typu urządzeń w kraju po spełnieniu warunków bezpłatności konta w poprzednim miesiącu. Następne wypłaty z obcych bankomatów wiążą się z kosztem 2 % od pobranej kwoty (minimum 5 zł), więc lepiej ich unikać.

Podsumowanie 

Do zyskania jest  150 zł, a więc mniej niż w ostatniej tego typu akcji. Jednakże w obecnym czasie nie ma co liczyć na rekordowe premie. Wręcz wszystko na to wskazuje, iż będą one jeszcze niższe. Zachęcam więc do korzystania, póki można.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Regulamin "Punkty na start".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz