czwartek, 28 maja 2020

300 zł w Monetach w promocji karty kredytowej VISA Silver Akcja Pajacyk

Jeszcze nie dobiegła końca poprzednia promocja związana z kartą kredytową VISA Silver Akcja Pajacyk, a już mamy następną. W niej do zyskania jest 300 zł w postaci Monet, które niejako stanowią substytut gotówki w serwisie Allegro.


Okres promocji

Akcja trwa od 26/05/20 do 31/08/20

Adresaci promocji

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ma ukończone 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Jednocześnie wyłączeni są posiadacze głównej karty kredytowej VISA Silver Akcja Pajacyk na dzień 25/05/20.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wypełnić i wysłać formularz dostępny na promocyjnej stronie. Po tym nastąpi kontakt ze strony doradcy banku, aby przyjąć wniosek o wydanie karty. Po zweryfikowaniu zdolności kredytowej i uzyskaniu pozytywnej decyzji nastąpi podpisanie umowy. Niezbędnie jest tutaj wyrażenie zgodny na:

  • przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych;
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
  • otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną.

Już za samo popisanie umowy otrzymujemy 120 Monet. Dodatkowe Monety można uzyskać w ciągu 6 miesięcy od wydania karty poprzez:

  • każdorazową płatność kartą kredytową na Allegro za minimum 40 zł - za to otrzymamy 5 Monet (maksymalnie 15 Monet miesięcznie, a więc łącznie 90 Monet);
  • każdorazową transakcję bezgotówkową wykonaną kartą kredytową, w tym za transakcje dokonane także poza Allegro, na kwotę min. 40 zł - za to otrzymamy 1 Monetę (maksymalnie 15 Monet miesięcznie, a więc łączenie 90 Monet).

Wszystkie te bonusy trafią na nasze konto w serwisie Allegro w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków. Ich ważność wyniesie 365 dni.

Warunku bezpłatności karty

Wydanie karty kredytowej jest bezpłatne. W pierwszym roku występuje opłata roczna w wysokości 90 zł. Zaś w kolejnych latach bank pobiera opłaty miesięczne w wysokości 7,50 zł. Jednakże opłata roczna w pierwszym roku jest zniesiona po wykonaniu 10 płatności w ciągu pierwszych trzech miesiące, zaś później (tj. po skończeniu promocji) kartę można zwyczajnie zamknąć. W przeciwnym razie, aby nie płacić za kartę od drugiego roku, trzeba będzie wykonywać co miesiąc 10 transakcji.

Podsumowanie

Uzyskanie pełnej puli jest związane z wydatkiem 4.320 zł, a to trochę dużo. Niemniej 200 zł jest w tej promocji całkiem realne.

Przy okazji przypominam o kończącej się promocji konta w ramach Money Manii. Do zyskania jest tam 250 zł.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz