wtorek, 9 czerwca 2020

400 zł za założenie konta w BNP Paribas

Jest już rekordowo w Alior Bank. Teraz podjął rękawicę BNP Paribas i proponuje...jeszcze więcej. 400 zł za konto to zacna stawka, bo tego typu kwoty zazwyczaj występują w przypadku kart kredytowych. A te wiadomo nie są przyznawane "każdemu", ale za to "każdy" może założyć konto.


Okres promocji

Akcja trwa od 08/06/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 28/06/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza kurier. Aktywacja karty musi nastąpić do 19/07/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy w lipcu 2020 r.:

  • wykonać minimum 5 transakcji Apple Pay lub minimum 5 transakcji Google Pay (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych - ważne, aby były z użyciem wspomnianej funkcji);
  • zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Druga nagroda w wysokości 200 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w sierpniu 2020 r.: 

  • wykona minimum 5 transakcji Apple Pay lub minimum 5 transakcji Google Pay (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych - ważne, aby były z użyciem wspomnianej funkcji);
  • zapewni wpływy na łączną kwotę minimum 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku);
  • wykonana minimum 2 przelewy z konta osobistego za pomoc bankowości elektronicznej (GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile).

Trzecia nagroda w postaci e-bonu do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo we wrześniu, październiku i listopadzie  2020 r.: 


  • wykonania minimum 5 transakcji Apple Pay lub minimum 5 transakcji Google Pay (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych - ważne, aby były z użyciem wspomnianej funkcji).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 21/08/20 i zostanie przekazana do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 23/09/20 i zostanie przelana do 30/09/20. Zaś trzecia nagroda jest związana z informacją w dniu 23/12/20 i realizacją do końca grudnia 2020 r. E-bon do Biedronki trafi na numer telefonu uczestnika za pośrednictwem SMSa i będzie miał postać 13 cyfrowego kodu. Należy go podać przed realizacją płatności w kasie sklepu.

Niezależnie od nagrody, istotną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o jej zdobyciu, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Szkoda byłby taką okazję przepuścić, gdyż zazwyczaj nagrody wynoszą tutaj 150-300 zł. Tym bardziej, iż warunki akcji są bardzo proste i nie wymagają większych nakładów finansowych. W moim przypadku trwa jeszcze okres karencji, więc spoglądam w stronę uczestników z pewną nutą zazdrości...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz