czwartek, 25 czerwca 2020

Darmowe zabawki w Biedronce

Co prawda dzień dziecka już za nami, ale zawsze można wynagrodzić dziecko za trud nauki w kończącym się roku szkolnym. W tym celu wystarczy wybrać się dzisiaj do sieci sklepów Biedronka i nabyć zabawkę. W ramach akcji pt. "Voucher do 100 % kwoty wydanej na zabawki" otrzymamy ją prawie za darmo.


Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj (25/06/20) i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić zabawki za min. 50 zł i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 50 zł, który będzie można wykorzystać na zakupy w dniu 1/07/20. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Istotna kwestia jest również taka, iż voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów (to w przypadku, gdyby ktoś dysponował więcej niż jednym kuponem, choć na jedną kartę można uzyskać jedynie jeden voucher).

Jak łatwo zauważyć, promocja jest najbardziej opłacalna przy zakupach na równe 50 zł (wówczas całość jest zwrócona w formie vouchera na następne zakupy), ale nieduże przekroczenie tej kwoty także "nie dyskwalifikuje" oferty.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz